15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.bnter.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Aký môže byť dizajn kuchyne vo vidieckom dome

Kuchyňa je miesto, ktoré je dôležité pre každého človeka. Usporiadaniu venujú veľa času a snažia sa, aby bolo toto miesto nielen pohodlné, ale aj krásne. Pri vybavovaní v byte je človek obmedzený malým priestorom, určitým usporiadaním. Proces sa musí vykonať čo najrýchlejšie, pretože susedia sú kategoricky proti akémukoľvek hluku. Dizajn kuchyne vo vidieckom dome môže byť čokoľvek, nič človeka neobmedzuje. Stelesňuje všetky svoje fantázie, je však potrebné vziať do úvahy zvláštnosti.

možnosť ľahkého dizajnu kuchyne vo vidieckom dome

Usporiadaniu kuchyne venujú veľa času.

myšlienka jasného štýlu kuchyne vo vidieckom dome

Vytvorením kuchyne vo vidieckom dome môžete dať svojej predstavivosti úplnú slobodu.

príklad neobvyklého kuchynského dekoru vo vidieckom dome

Pri zariaďovaní kuchyne vo vidieckom dome je potrebné vziať do úvahy niektoré vlastnosti

Čo ovplyvňuje interiér?

Vzhľad je potrebné vopred premyslieť. Existujú 3 faktory, ktoré na ňu majú významný vplyv.

 1. Priania ľudí. Zvážte životný štýl každého človeka, jeho preferencie. Domáce zvieratá hrajú obrovskú úlohu.
 2. Určitý štýl. Samostatne vezmite do úvahy celú miestnosť a smer kuchyne. Časť je zariadená inak ako celá izba.
 3. Veľkosť. Ak máte veľkú izbu od 30 metrov štvorcových, odporúča sa kombinovať s jedálňou. Ak je malý, ušetrite priestor pre jedáleň. Hlavnou vecou je uľahčiť varenie: správne umiestnite umývadlo, sporák a chladničku – „pracovný trojuholník“.

možnosť krásneho interiéru kuchyne vo vidieckom dome

Dizajn kuchyne je potrebné premyslieť vopred

myšlienka neobvyklého kuchynského interiéru vo vidieckom dome

Pri zariaďovaní kuchyne zvážte niektoré faktory

S malou miestnosťou neušetrite príliš veľa miesta. Nezabudnite, že sa na ňom musíte voľne pohybovať, urobte ho čo najpohodlnejším. Priestor môže zachrániť kuchynský ostrov, ktorý môže obsahovať sporák, drez, hlavný povrch a rôzne malé skrinky naraz..

príklad krásneho dizajnu kuchyne vo vidieckom dome

Kuchyňa by mala byť voľná a pohodlná

možnosť ľahkého kuchynského dekoru vo vidieckom dome

Aby bola kuchyňa pohodlná a krásna, môžete si najať dizajnéra

príklad svetlého kuchynského interiéru vo vidieckom dome

Na úsporu miesta je možné použiť funkčný nábytok.

Voľba rozloženia

Vidiecky dom má oproti bytu obrovskú výhodu – široký výber dispozícií. Každý z nich má svoje vlastné charakteristiky, ktoré by ste určite mali vedieť..

 • Otvorený plán. V tomto prípade sa dizajn kuchyne vo vidieckom dome líši rozdelením jednej miestnosti na niekoľko zón: varenie, obývacia izba a odpočinok. Zóny môžete rozdeliť pomocou barového pultu (krásny aj praktický spôsob), priečky alebo akéhosi kuchynského ostrova. Dispozícia je ideálna, ak chcete kombinovať kuchyňu s jedálňou alebo obývacou izbou.
 • Úzka dlhá miestnosť. Je potrebné použiť náhlavnú súpravu do 40 centimetrov, ktorá zaberá minimum miesta. Je lepšie použiť svetlé farby, vizuálne pridávajú viac priestoru. Rozloženie nábytku je zvolené ako jednoradové alebo dvojradové. V blízkosti jedálne umiestnite veľké okno. príklad kuchyne v ľahkom štýle vo vidieckom dome

  Rozloženie kuchyne je potrebné vopred premyslieť.

  myšlienka krásnej kuchynskej výzdoby vo vidieckom dome

  Pri vytváraní rozloženia kuchyne zvážte rodinný životný štýl

 • Kontrolný bod. Musí existovať najmenej niekoľko vstupov / výstupov. Ak sa jeden z nich otvorí na verande, umiestnite vedľa neho chladničku, aby ste si mohli niečo vziať so sebou. Pri varení vám pri takom usporiadaní nábytku nikto nebude prekážať. Pri varení si vychutnáte nádherný výhľad, ak spojíte verandu s kuchyňou.
 • Štvorcová možnosť. Jedná sa o klasiku, ideálnu pre malý priestor. V strede môžete umiestniť ostrov s umývadlom a do rohu umiestniť chladničku. V tejto forme použite niekoľko okenných a dverových otvorov naraz, usporiadanie bude komplikovanejšie ako v predchádzajúcich typoch.

Dávajte pozor na otvorený typ rozloženia priestoru. Pri jeho výbere si vopred premyslite, ako ohraničíte funkčné oblasti. Na vidiecku chatu sú barové pulty alebo ostrovy s drezom a sporákom ideálne. Vyzerá to veľmi pekne a varenie bude pohodlné..

možnosť pre neobvyklý dizajn kuchyne vo vidieckom dome

Zónovanie v kuchyni je dôležitým krokom.

príklad neobvyklého dizajnu kuchyne vo vidieckom dome

Ak je miestnosť dostatočne veľká, môžete si vytvoriť posedenie.

možnosť pre kuchyňu v ľahkom štýle vo vidieckom dome

Barové pulty sa perfektne hodia do interiéru kuchýň

Výber štýlu

Kuchyne sú veľmi odlišné. Sloboda výberu sťažuje majiteľom bývanie. Nezabudnite, že každý smer má svoje vlastné nuansy, takže výber je obmedzený. Interiér kuchyne vidieckeho domu môže byť v nasledujúcich štýloch.

Sústrediť sa

Zvláštnosti

Klasika

Často sa vyberá na ozdobu celého domu, takže kuchyňa bude ladiť s ostatnými miestnosťami vrátane jedálne. Na dekoráciu si vyberajú prírodné materiály: drevo, kameň a ďalšie.

Krajina

U nás je stále obľúbenejší. Zameranie na vidiek je ideálne pre vidiecku chatu. Používa sa iba potrebný nábytok, kuchynské vybavenie, nevyhnutne sa dopĺňa príslušenstvo a akcenty vidieckeho smeru.

Rustikálny

Relatívne nový druh, ktorý je považovaný za najprirodzenejší. Drevo sa používa surové, je tu veľa kameňa a drsných povrchov. Rustikálne je krajine čo najbližšie, ale vhodnejšie pre milovníkov prírody a poľovníctva. Nepoužité: luxusný riad, jasné farby, ozdoby.

Provence

Jeden z najpríjemnejších výhľadov. Často sa vyberá na vytváranie pohodlného rodinného bývania. Vhodné pre veľké a svetlé miestnosti. Použité: svetlé farby, textilné prvky, potrebné malé množstvo kuchynského vybavenia atď.

Minimalizmus

Umožňuje vám vytvoriť pohodlný priestor iba s použitím potrebných kusov nábytku. Používajte viacúrovňové osvetlenie, veľa bieleho, zriedeného čiernou a sivou farbou, minimálny dekor na oknách a stenách.

Trámy sú vhodné do interiéru kuchyne. Sú vhodné pre akúkoľvek orientáciu, iba predtým, ako je potrebné ich ozdobiť.

myšlienka jasného dizajnu kuchyne vo vidieckom dome

Vyberte si štýl podľa osobných preferencií

možnosť pre neobvyklý interiér kuchyne vo vidieckom dome

Najčastejšie sa vyberá klasický štýl

Rustikálna kuchyňa

Má iné meno – krajinu. Ideálne pre drevostavbu, pretože je štylizovaný podľa tradícií rôznych národov. V tejto forme sa mnohé kuchynské ostrovy dokonca predávajú, aby vytvorili interiér a rozdelili miestnosť na niekoľko zón..

Dôležité! Krajina má niekoľko variácií naraz. Ak sa rozhodnete kombinovať s obývacou izbou, vyzdobte celú izbu v tomto štýle, aby nedošlo k nesúladu..

možnosť svetlého kuchynského interiéru vo vidieckom dome

Pri zdobení kuchyne používajte prírodné materiály

myšlienka svetlého kuchynského interiéru vo vidieckom dome

Dizajn vo vidieckom štýle je vhodnejší pre drevené domy

V poslednej dobe je v móde vykonávať dizajn kuchyne vo vidieckom dome v americkom vidieckom štýle. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa týchto pravidiel:

 • nemali by byť žiadne ozdoby;
 • veľa prírodného dreva;
 • používanie rôznych kameňov;
 • farby stien sú čo najbližšie k prírodným;
 • použitie drevených trámov, môžu byť ozdobené.

príklad krásnej kuchynskej výzdoby vo vidieckom dome

Používajte čo najmenej ozdôb

myšlienka neobvyklého štýlu kuchyne vo vidieckom dome

Vidiecky štýl je ideálny pre kuchyňu vo vidieckom dome

príklad krásneho štýlu kuchyne vo vidieckom dome

Vo vidieckom štýle sa odporúča použiť prírodné drevo

Ak máte veľa okien, usporiadajte ruský smer. Pripomína krajinu s množstvom dreva a textilu. Použité farby sú jasne červená a biela. S bielou musíte byť opatrní, pretože budete pripravovať jedlo, a počas tohto postupu je veľmi ľahké znečistiť steny. Fľaky čiernej farby neublížia, ale nemalo by toho byť veľa. Môžete pridať položky ľudového ruského štýlu, napríklad samovar alebo keramiku a ďalšie kuchynské vybavenie..

možnosť jasného dizajnu kuchyne vo vidieckom dome

Nie je ťažké vytvoriť dizajn vo vidieckom štýle

myšlienka kuchyne v ľahkom štýle vo vidieckom dome

Skúste byť opatrní pri použití bielej v interiéri kuchyne, steny sa môžu ľahko znečistiť

Aké nuansy je potrebné vziať do úvahy?

Naučili ste sa takmer všetko, čo potrebujete na ozdobenie interiéru kuchyne. Zostáva len dozvedieť sa o nuansách dizajnu:

 • Použitie drevených trámov. V kuchyni určite použite trámy, ktoré na strope vyzerajú skvele. Sú tiež skvelé, ak chcete oddeliť kuchyňu a obývaciu izbu. Prirodzená textúra môže pridať náročnosť.
 • Osvetlenie. Veľký počet okien eliminuje problémy s prirodzeným svetlom. Ak chcete použiť ďalšie svetlo, potom je do varnej zóny vhodné jasné svetlo, do jedálne slabé..

príklad ľahkej kuchynskej výzdoby vo vidieckom dome

V kuchyni by malo byť dostatok svetla

myšlienka ľahkej kuchynskej výzdoby vo vidieckom dome

Pre jedáleň môžete použiť jemné svetlo a pre pracovný priestor jasné

možnosť svetlého štýlu kuchyne vo vidieckom dome

Navrhnite si kuchyňu na základe osobných preferencií

Kuchyňu je potrebné vyzdobiť v závislosti od vášho vkusu. Použite ľubovoľnú orientáciu a rozloženie. Je zaujímavé pridať veľa dekorácií, len dbajte na to, aby vám neprekážali. V článku, ktorý ste sa dozvedeli o mnohých nápadoch, zostáva iba správne použiť prijaté informácie..

Video: Návrh interiéru kuchyne. Perfektné usporiadanie kuchyne

50 fotografií nápadov na dizajn kuchyne vo vidieckom dome:

možnosť krásneho štýlu kuchyne na obrázku vidieckeho domu myšlienka svetlej kuchynskej výzdoby na fotografii vidieckeho domu príklad neobvyklého interiéru kuchyne na fotografii vidieckeho domu možnosť jasného dizajnu kuchyne na obrázku vidieckeho domu príklad krásneho dizajnu kuchyne na fotografii vidieckeho domu predstava jasného štýlu kuchyne na obrázku vidieckeho domu príklad svetlého kuchynského interiéru na fotografii vidieckeho domu možnosť pre neobvyklý kuchynský dekor na obrázku vidieckeho domu myšlienka svetlej kuchynskej výzdoby na obrázku vidieckeho domu myšlienka krásneho interiéru kuchyne na fotografii vidieckeho domu príklad ľahkého dizajnu kuchyne na fotografii vidieckeho domu možnosť pre neobvyklý štýl kuchyne na obrázku vidieckeho domu príklad ľahkej kuchynskej výzdoby na obrázku vidieckeho domu myšlienka jasného dizajnu kuchyne na fotografii vidieckeho domu verzia svetlého interiéru kuchyne na fotografii vidieckeho domu príklad neobvyklého štýlu kuchyne na obrázku vidieckeho domu možnosť krásneho interiéru kuchyne na fotografii vidieckeho domu myšlienka jasného dizajnu kuchyne na obrázku vidieckeho domu príklad ľahkej kuchynskej výzdoby na fotografii vidieckeho domu myšlienka neobvyklého štýlu kuchyne na fotografii vidieckeho domu príklad jasného dizajnu kuchyne na obrázku vidieckeho domu možnosť svetlého kuchynského dekoru na obrázku vidieckeho domu príklad krásneho interiéru kuchyne na fotografii vidieckeho domu myšlienka krásnej kuchynskej výzdoby na obrázku vidieckeho domu možnosť pre neobvyklý štýl kuchyne na fotografii vidieckeho domu možnosť pre ľahký dizajn kuchyne na obrázku vidieckeho domu príklad svetlého kuchynského interiéru na fotografii vidieckeho domu predstava krásneho štýlu kuchyne na fotografii vidieckeho domu možnosť pre neobvyklý dizajn kuchyne na obrázku vidieckeho domu príklad svetlého kuchynského interiéru na obrázku vidieckeho domu príklad ľahkého dizajnu kuchyne na obrázku vidieckeho domu myšlienka neobvyklého interiéru kuchyne na fotografii vidieckeho domu možnosť svetlej kuchynskej výzdoby na fotografii vidieckeho domu príklad krásneho štýlu kuchyne na fotografii vidieckeho domu príklad svetlej kuchynskej výzdoby na fotografii vidieckeho domu možnosť pre neobvyklý interiér kuchyne na obrázku vidieckeho domu myšlienka ľahkej kuchynskej výzdoby na obrázku vidieckeho domu príklad svetlého štýlu kuchyne na fotografii vidieckeho domu myšlienka neobvyklého dizajnu kuchyne na obrázku vidieckeho domu možnosť svetlého kuchynského interiéru na fotografii vidieckeho domu myšlienka krásneho dizajnu kuchyne na obrázku vidieckeho domu príklad kuchyne v ľahkom štýle na fotografii vidieckeho domu príklad neobvyklého kuchynského dekoru na fotografii vidieckeho domu možnosť kuchyne v svetlom štýle na obrázku vidieckeho domu príklad svetlého kuchynského interiéru na obrázku vidieckeho domu myšlienka neobvyklého kuchynského dekoru na fotografii vidieckeho domu myšlienka svetlej kuchynskej výzdoby na fotografii vidieckeho domu možnosť jasného dizajnu kuchyne na fotografii vidieckeho domu príklad krásneho interiéru kuchyne na obrázku vidieckeho domu možnosť krásneho dizajnu kuchyne na obrázku vidieckeho domu

Previous Post
Hörnsoffa i köket med sovplats. Hur man väljer och placerar rätt i köket
Next Post
استخدام الجص في الداخل