15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.bnter.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Funguje HomeKit s Alexou?

Shrnutí článku:

Jak připojím Alexa s HomeKit: Přidání zařízení sleduje stejný proces jako připojení inteligentní zástrčky k Alexa a vyžaduje pouze několik kroků. Spusťte aplikaci Alexa na vašem zařízení iOS a poté klepněte na zařízení ve spodní části obrazovky. Dále klepněte na tlačítko Přidat a poté přidat zařízení. Přejděte dolů na spodní část seznamu zařízení a poté klepněte na ostatní.

Mohu použít Alexa k ovládání HomeKit: Alexa můžete připojit k vašemu iPhone prostřednictvím aplikace Nastavení Alexa na vašem iPhone. Pokud máte iOS 11 nebo později, můžete si stáhnout aplikaci Amazon Alexa do svého iPhone.

Jak mohu přidat Alexa Plug do Apple Home: napájení vašeho příslušenství a ujistěte se, že je poblíž. Otevřete domácí aplikaci na vašem iPhone nebo iPad a klepněte na Přidat. Klepněte na Přidat příslušenství. Postupujte podle pokynů a prohledejte kód nebo držte zařízení poblíž příslušenství a přidejte jej.

Je Siri a Alexa kompatibilní: můžete použít hlasové asistenty jako Siri a Google Assistant s Echo Frames. Ujistěte se, že váš telefon má zapnuto Siri (iOS) nebo Asistent Google (Android). Přejděte do aplikace Alexa. Vyberte zařízení.

Co může být Hub HomeKit: HomePod, HomePod Mini, iPad a Apple TV lze použít jako domácí centrum HomeKit a ujistit se, že mají nejnovější systém.

Jak mohu začít automatizovat domácí automatizaci s Alexou: Kroky pro přidání automatizace pomocí instalace aplikace Alexa Instalace, Otevřete a přihlaste se do aplikace Alexa pomocí vašeho účtu Amazon. Klepněte na další > Rutiny a poté klepněte na ikonu + nahoře. Klepnutím na rutinní název Enter Uveďte své rutiny název. Klepněte na to, až se to stane. Vyberte si plán > V čase.

Může být Alexa použita pro automatizaci domů: Skutečný inteligentní domov potřebuje inteligentní domácí zařízení. Zařízení s podporou Alexa, jako je ozvěna nebo echo show, je skvělý start. Smart domov můžete vyrovnat ještě více připojením inteligentních světel, fotoaparátů, televizorů a termostatů, které vám umožní používat váš hlas nebo aplikaci Alexa k úpravě a automatizaci.

Jaké zařízení mohu použít jako hub HomeKit: Nastavit HomePod Mini nebo HomePod jako domácí centrum. Když nastavíte HomePod Mini a HomePod, automaticky se stanou domácími rozbočovači. Jen se ujistěte, že jste přihlášeni do iCloud na svém iPhone nebo iPadu s Apple ID, který jste použili k nastavení příslušenství HomeKit a Matter v domácí aplikaci.

Připojí se k Alexa Apple: Pokud máte zařízení Alexa jako Amazon Echo, můžete jej také propojit s vaším iPhone přes Bluetooth. To je možnost, pokud byste chtěli přehrávat hudbu nebo jiný zvuk prostřednictvím ozvěny, ale nechcete připojit žádný z vašich hudebních účtů s Alexou (nebo pokud si veškerou hudbu ponecháte jako stahování ve své knihovně iPhone).

Můžete připojit inteligentní zástrčku k Apple Home: Miluji inteligentní domácí doplňky, které podporují vlákno, ale inteligentní zástrčky vlákny mohou být někdy příliš drahé pro určité úlohy. V průběhu let jsem použil inteligentní zástrčky TP-Link Wi-Fi. A nyní mají verze.

Proč je Alexa lepší než Siri: Alexa reaguje na dotazy s krátkými a přímými odpověďmi. To může být užitečné pro rychlé získání informací, které potřebujete, ale nemusí to vždy poskytnout tolik kontextu nebo detaleb, jak byste chtěli. Siri, naopak, někdy dává kruhový objezd odpovědi, které mohou být informativní, ale také časově náročnější.

Otázky:

 1. Jak připojím Alexu s homeKit?
 2. Přidání zařízení sleduje stejný proces jako připojení inteligentní zástrčky k Alexa a vyžaduje pouze několik kroků. Spusťte aplikaci Alexa na vašem zařízení iOS a poté klepněte na zařízení ve spodní části obrazovky. Dále klepněte na tlačítko Přidat a poté přidat zařízení. Přejděte dolů na spodní část seznamu zařízení a poté klepněte na ostatní.

 3. Mohu použít Alexa k ovládání HomeKit?
 4. Alexa s iPhone můžete připojit prostřednictvím aplikace Nastavení Alexa na vašem iPhone. Pokud máte iOS 11 nebo později, můžete si stáhnout aplikaci Amazon Alexa do svého iPhone.

 5. Jak mohu přidat Alexa Plug do Apple Home?
 6. Napájení vašeho příslušenství a ujistěte se, že je poblíž. Otevřete domácí aplikaci na vašem iPhone nebo iPad a klepněte na Přidat. Klepněte na Přidat příslušenství. Postupujte podle pokynů a prohledejte kód nebo držte zařízení poblíž příslušenství a přidejte jej.

 7. Je Siri a Alexa kompatibilní?
 8. Můžete použít hlasové asistenty jako Siri a Google Assistant s Echo Frames. Ujistěte se, že váš telefon má zapnuto Siri (iOS) nebo Asistent Google (Android). Přejděte do aplikace Alexa. Vyberte zařízení.

 9. Co může být hub HomeKit?
 10. HomePod, HomePod Mini, iPad a Apple TV lze použít jako domácí centrum HomeKit a ujistěte se, že mají nejnovější systém.

 11. Jak mohu začít automatizovat domácí s Alexou?
 12. Kroky pro přidání automatizace pomocí instalace aplikace Alexa Instalace, Otevřete a přihlaste se do aplikace Alexa pomocí vašeho účtu Amazon. Klepněte na další > Rutiny a poté klepněte na ikonu + nahoře. Klepnutím na rutinní název Enter Uveďte své rutiny název. Klepněte na to, až se to stane. Vyberte si plán > V čase.

 13. Může být Alexa použita pro domácí automatizaci?
 14. Skutečný inteligentní domov potřebuje inteligentní domácí zařízení. Zařízení s podporou Alexa, jako je ozvěna nebo echo show, je skvělý start. Smart domov můžete vyrovnat ještě více připojením inteligentních světel, fotoaparátů, televizorů a termostatů, které vám umožní používat váš hlas nebo aplikaci Alexa k úpravě a automatizaci.

 15. Jaké zařízení mohu použít jako centrum homekit?
 16. Nastavte HomePod Mini nebo HomePod jako domácí centrum. Když nastavíte HomePod Mini a HomePod, automaticky se stanou domácími rozbočovači. Jen se ujistěte, že jste přihlášeni do iCloud na svém iPhone nebo iPadu s Apple ID, který jste použili k nastavení příslušenství HomeKit a Matter v domácí aplikaci.

 17. Připojí se Apple s Alexou?
 18. Pokud máte zařízení Alexa jako Amazon Echo, můžete jej také propojit s iPhone přes Bluetooth. To je možnost, pokud byste chtěli přehrávat hudbu nebo jiný zvuk prostřednictvím ozvěny, ale nechcete připojit žádný z vašich hudebních účtů s Alexou (nebo pokud si veškerou hudbu ponecháte jako stahování ve své knihovně iPhone).

 19. Můžete připojit inteligentní zástrčku k Apple Home?
 20. Miluji inteligentní domácí příslušenství, které podporuje vlákno, ale inteligentní zástrčky vlákny mohou být někdy pro určité úlohy příliš drahé. V průběhu let jsem použil inteligentní zástrčky TP-Link Wi-Fi. A nyní mají verze.

 21. Proč je Alexa lepší než Siri?
 22. Alexa reaguje na dotazy s krátkými a přímými odpověďmi. To může být užitečné pro rychlé získání informací, které potřebujete, ale nemusí to vždy poskytnout tolik kontextu nebo detaleb, jak byste chtěli. Siri, naopak, někdy dává kruhový objezd odpovědi, které mohou být informativní, ale také časově náročnější.

Funguje HomeKit s Alexou?

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak připojím Alexu s homeKit

Přidání zařízení sleduje stejný proces jako připojení inteligentní zástrčky k Alexa a vyžaduje pouze několik kroků. Spusťte aplikaci Alexa na vašem zařízení iOS a poté klepněte na zařízení ve spodní části obrazovky. Dále klepněte na tlačítko Přidat a poté přidat zařízení. Přejděte dolů na spodní část seznamu zařízení a poté klepněte na ostatní.
V mezipaměti

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Mohu použít Alexa k ovládání HomeKit

Alexa s iPhone můžete připojit prostřednictvím aplikace Nastavení Alexa na vašem iPhone. Pokud máte iOS 11 nebo později, můžete si stáhnout aplikaci Amazon Alexa do svého iPhone.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak mohu přidat Alexa Plug do Apple Home

Napájení vašeho příslušenství* a ujistěte se, že je poblíž. Otevřete domácí aplikaci na vašem iPhone nebo iPad a klepněte na Přidat . Klepněte na Přidat příslušenství. Postupujte podle pokynů a prohledejte kód nebo držte zařízení poblíž příslušenství a přidejte jej.
V mezipaměti

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Je Siri a Alexa kompatibilní

Můžete použít hlasové asistenty jako Siri a Google Assistant s Echo Frames. Ujistěte se, že váš telefon má zapnuto Siri (iOS) nebo Asistent Google (Android). Přejděte do aplikace Alexa . Vyberte zařízení .

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Co může být hub HomeKit

HomePod, HomePod Mini, iPad a Apple TV lze použít jako domácí centrum HomeKit a ujistěte se, že mají nejnovější systém.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak mohu začít automatizovat domácí s Alexou

Kroky pro přidání automatizace pomocí Appinstall, Otevřete a přihlaste se k aplikaci Alexa pomocí vašeho účtu Amazon.Klepněte na další > Rutiny a poté klepněte na ikonu + nahoře.Klepnutím na rutinní název Enter Uveďte své rutiny název.Klepněte na to, až se to stane.Vyberte si plán > V čase.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Může být Alexa použita pro domácí automatizaci

Skutečný inteligentní domov potřebuje inteligentní domácí zařízení. Zařízení s podporou Alexa, jako je ozvěna nebo echo show, je skvělý start. Smart domov můžete vyrovnat ještě více připojením inteligentních světel, fotoaparátů, televizorů a termostatů, které vám umožní používat váš hlas nebo aplikaci Alexa k úpravě a automatizaci.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jaké zařízení mohu použít jako centrum homekit

Nastavte HomePod Mini nebo HomePod jako domácí centrum

Když nastavíte HomePod Mini a HomePod,* se automaticky stanou domácími rozbočovači. Jen se ujistěte, že jste přihlášeni do iCloud na svém iPhone nebo iPadu s Apple ID, který jste použili k nastavení příslušenství HomeKit a Matter v domácí aplikaci.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Připojí se Apple s Alexou

Pokud máte zařízení Alexa jako Amazon Echo, můžete jej také propojit s iPhone přes Bluetooth. To je možnost, pokud byste chtěli přehrávat hudbu nebo jiný zvuk prostřednictvím ozvěny, ale nechcete připojit žádný z vašich hudebních účtů s Alexou (nebo pokud si veškerou hudbu ponecháte jako stahování ve své knihovně iPhone).

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Můžete připojit inteligentní zástrčku k Apple Home

Miluji inteligentní domácí příslušenství, které podporuje vlákno, ale inteligentní zástrčky vlákny mohou být pro určité úlohy někdy příliš drahé. A nyní mají verze

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Proč je Alexa lepší než Siri

Alexa reaguje na dotazy s krátkými a přímými odpověďmi. To může být užitečné pro rychlé získání informací, které potřebujete, ale nemusí to vždy poskytnout tolik kontextu nebo detaleb, jak byste chtěli. Siri, naopak, někdy dává kruhový objezd odpovědi, které mohou být informativní, ale také časově náročnější.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Co má Alexa, že Siri ne

Jakákoli zařízení kompatibilní s Alexou lze snadno připojit/ovládat prostřednictvím smartphonu nebo zobrazovacího zařízení. Siri podporuje většinou zařízení Apple a provozní hranice Siri je omezena na zařízení Apple. Alexa umožňuje vyvíjet a nainstalovat aplikace třetích stran na podporu nových zařízení a nových operací.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Na jakých zařízeních můžete použít HomeKit

Apple HomeKit je inteligentní domácí platforma, která pracuje se zařízeními Apple, jako jsou iPhone, iPad a HomePod.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Můžete použít HomeKit bez domácího centra

Potřebujete domácí centrum, abyste ovládali příslušenství HomeKit a Matter, když jste mimo domov, sdílejte kontrolu nad svými doplňky s ostatními a automatizujte své příslušenství, abyste dělali to, co chcete, když chcete. Musíte nastavit domácí centrum, abyste přidali příslušenství hmoty do domácí aplikace.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Kolik stojí domácí automatizace Alexa

Celkově vzato, vaše Alexa Smart Home System bude mít o něco přes 1 500 $. To znamená, že vybudování inteligentního domu, který je téměř plně automatizován Amazoným hlasovým asistentem, je jen o 73 $ více než plnohodnotný Google Smart Home.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak funguje HomeKit bez rozbočovače

Bez centra Apple Home App pracuje pouze se zařízeními v řadě Bluetooth nebo ve stejné síti Wi-Fi. Apple Home Hub vám také umožňuje naplánovat a automatizovat vaše produkty HomeKit.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Je Siri lepší než Alexa

Siri: Skvělé pro uživatele Apple

Pokud máte iPhone, nastavení a použití Siri je jednodušší než použití Alexa nebo Google Assistant. Přestože je jedním z prvních virtuálních asistentů, Siri není vždy nejspolehlivější, ale musíte jen vědět, jak formulovat své příkazy.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak nastavím Smart Plug s Apple HomeKit

Použiji jej pro Pojďme nastavit pomocí aplikace Apple Home Application Proces nastavení je jednoduchý v kroku 1 kliknu na tlačítko Plus v pravém horním rohu. A kliknu na Přidat příslušenství v kapce

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak nastavím Smart Plug s HomeKit

Další čtení.Krok 1: Otevřete domácí aplikaci.Krok 2: Klepněte na Přidat příslušenství.Krok 3: Skenujte osmimístný kód na zařízení HomeKit pomocí fotoaparátu vašeho iPhone nebo iPad.Krok 4: Jakmile to váš iPhone nebo iPad rozpozná, klepněte na příslušenství.Krok 5: Klepněte na Povolit, když požádáte o přidání příslušenství do sítě.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jaká je amazonská verze Siri

Ano, všichni tři virtuální asistenti mohou ovládat inteligentní domácí zařízení. Alexa je známá svou rozsáhlou integrací se zařízeními Amazon Smart Home, zatímco Siri může ovládat zařízení kompatibilní s HomeKit. Asistent Google je kompatibilní s různými inteligentními domácími zařízeními a platformami.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Kdo je inteligentní Alexa nebo Siri

Alexa udržuje hlasový profil pro všechny uživatele a poskytuje personalizované služby v médiích, nakupování a možnosti hovoru. Siri je vyškolen na jednotlivé hlasy, než uživatelé začnou používat zařízení, což poskytuje personalizované služby a zabrání zveřejnění osobních údajů nesprávným osobám.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Kdo je lepší Siri pro Alexu

Siri: Skvělé pro uživatele Apple

Pokud máte iPhone, nastavení a použití Siri je jednodušší než použití Alexa nebo Google Assistant. Přestože je jedním z prvních virtuálních asistentů, Siri není vždy nejspolehlivější, ale musíte jen vědět, jak formulovat své příkazy.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Je Homekit pouze pro Apple

Apple HomeKit je inteligentní domácí platforma, která pracuje se zařízeními Apple, jako jsou iPhone, iPad a HomePod. Apple nevyrábí inteligentní domácí zařízení; Umožňuje kompatibilitu s produkty třetích stran, které získávají certifikaci HomeKit.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Stojí za to homekit

Apple HomeKit stojí za to za své zabezpečení, zařízení kvalitnější, plynulost s iPhony, iPady, Mac, Apple Watches, AirPods a dobrou funkčnost HomePod. Je také vybaven homeKit Secure Video, iCloud, Handoff, Apple TV 4K, Siri, Scény a případně „Point & Klikněte na “funkce.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jaké jsou nevýhody HomeKit

Obvykle to nefunguje bez aplikace výrobce.

Na jedné straně lze aktualizace firmwaru (které, pokud jsou k dispozici, obvykle opravdu důležité) lze nainstalovat pouze prostřednictvím aplikace výrobce. Za druhé, mnoho užitečných funkcí zařízení HomeKit nelze nastavit vůbec prostřednictvím domácí aplikace nebo nefunguje.

[/WPRemark]

Previous Post
¿Cómo consigo Wireshark en Ubuntu??
Next Post
Jak mohu vyčistit svůj MacBook Air z virů?