15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.bnter.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Jak uložím heslo po kliknutí nikdy na tento web?
Jak uložím heslo po kliknutí na „Nikdy pro tento web“?

Klikněte na ikonu tři tečky v pravém horním rohu obrazovky. V rozbalovací nabídce vyberte “Nastavení.„Přejděte dolů a pod záhlaví„ Autofill “, vyberte možnost„ Hesla “. Ujistěte se, že je zkontrolována možnost „Nabídka pro uložení hesel“.

Kde mohu uložit heslo?

Můžete zapnout nebo vypnout heslo ve svém účtu Google nebo v Chrome: Na telefonu nebo tabletu Android Otevřete aplikaci Chrome. Vpravo nahoře klepněte na více. Klepněte na Nastavení> Hesla. Zapněte nebo vypněte uložit hesla.

Mohu si pro chrome pamatovat ručně heslo?

Na počítači otevřete Chrome. Přejděte na Nastavení> Správce hesel. V rámci „Uložených hesel“ vyberte heslo, které chcete přidat poznámku.

Jak spustím chrom pro uložení hesel?

„Nabídka uložení hesel“ je ve výchozím nastavení zapnutá a můžete ji vypnout nebo zpět. Na počítači otevřete Chrome. Vpravo nahoře klikněte na ikonu profilu. Pokud nemůžete najít ikonu profilu, klikněte na více> Nastavení> Automatické vyplnění> Správce hesel. Otočte nabídku a ušetřit hesla zapnuto nebo vypnout.

Jak uložím heslo na web?

Přejděte na web, pro který musíte zadat heslo a přihlásit se. Dávejte pozor na vyskakovací okno Chrome v pravém horním rohu obrazovky a při výzvě klikněte na něj uložit. Pokud kliknete na Uložit po zadání nesprávného hesla, bude uloženo nesprávné heslo.

Kde mohu uložit hesla na svém iPhone?

Na vašem iPhonu klepněte na Nastavení a poté vyberte hesla. Ve starších verzích systému iOS vyberte hesla a účty a poté klepněte na Web a hesla aplikace. Při výzvě použijte ID obličeje nebo dotyku nebo zadejte svůj přístupový kód. Chcete -li vidět heslo nebo passkey, vyberte web nebo aplikaci.

Jak mohu spustit Chrome, abych si vzpomněl hesla?

Otevřete okno nebo kartu v Chrome a klikněte na svůj profil v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte “Hesla.„Přepněte na možnost„ Nabídka uložit hesla “.

Jak automaticky ukládám hesla?

Chcete-li automaticky uložit hesla v Chrome, přejděte na Nastavení kliknutím na ikonu tří dot možností a přejděte na automatické vyplnění> Správce hesel. Povolte možnost uložit hesla zde.

Jak mohu vynutit automatické vyplnění v chromu?

Otevřete prohlížeč Chrome. Klikněte na tři tečky v pravém horním rohu. Přejděte do nastavení a najděte sekci automatického vyplnění. Chcete -li přidat adresu, přejděte na adresy a další> Přidat, zadejte adresu a klikněte na Uložit.

Jak uložím heslo na web na mém iPhone?

Přejděte na Nastavení> Hesla a poté proveďte některou z následujících: Chcete-li ručně přidat nové heslo, klepněte na Přidat do pravého horního horního rohu. Chcete-li upravit nebo smazat heslo, klepněte na Upravit v pravém horním rohu, klepněte na „Vyberte uložená hesla“, poté klepněte na Upravit nebo smazat.

Jak získáte iPhone, abyste si pamatovali hesla?

Protože úspora hesel je bezpečnostní riziko, funkce úspory hesla pro iPhone je ve výchozím nastavení vypnuta. Chcete -li to zapnout, přejděte do nastavení vašeho iPhone> Safari> Automatické vyplňování. Posuňte posuvnou jména a hesla na zapnutí a spusťte ukládání hesel a uživatelských jmen.Jak uložím heslo po kliknutí nikdy na tento web?

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak uložím hesla v chromu po nikdy pro tento web

Klikněte na ikonu tři tečky v pravém horním rohu obrazovky. V rozbalovací nabídce vyberte „Nastavení.„Přejděte dolů a pod záhlaví„ Automatické položky “vyberte možnost„ Hesla “. Ujistěte se, že je zkontrolována možnost „nabídky pro uložení hesel“.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Kde mohu uložit heslo

Můžete zapnout nebo vypnout heslo ve svém účtu Google nebo v Chrome: Na telefonu nebo tabletu Android Otevřete aplikaci Chrome .Vpravo nahoře klepněte na více .Klepněte na Settings Hesla.Zapněte nebo vypněte uložit hesla.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Mohu si pro chrome pamatovat ručně heslo

Na počítači otevřete Chrome. Nastavení. Správce hesel. Pod "Uložená hesla," Vyberte heslo, do které chcete přidat poznámku.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak spustím chrom pro uložení hesel

"Nabídka ušetřit hesla" je ve výchozím nastavení a můžete jej vypnout nebo zpět.Na počítači otevřete Chrome.Vpravo nahoře klikněte na Hesla profilu . Pokud nemůžete najít ikonu hesel, v pravém horním rohu obrazovky klikněte na další nastavení automatické vyplnění. Správce hesel.Otočte nabídku a ušetřit hesla zapnuto nebo vypnout.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak uložím heslo na web

Přejděte na web, pro který musíte zadat heslo a přihlásit se . Dávejte pozor na vyskakovací okno Chrome v pravém horním rohu obrazovky a při výzvě klikněte na něj uložit. Pokud kliknete na Uložit po zadání nesprávného hesla, bude uloženo nesprávné heslo.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Kde mohu uložit hesla na svém iPhone

Klepněte na Nastavení a poté vyberte hesla. V iOS 13 nebo dříve vyberte hesla & Účty a poté klepněte na web & Hesla aplikace. Při výzvě použijte ID obličeje nebo dotyku nebo zadejte svůj přístupový kód. Chcete -li vidět heslo nebo passkey, vyberte web nebo aplikaci.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak mohu spustit Chrome, abych si vzpomněl hesla

Zde je návod, jak to udělat: Otevřete okno nebo kartu v Chrome a klikněte na svůj profil v pravém horním rohu obrazovky.Vybrat "Hesla."Přepínat na "Nabídka ušetřit hesla" volba.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak automaticky ukládám hesla

A jak to můžete udělat automaticky. Uložit stačí kliknout na možnost Tři tečky ZDE Přejděte do nastavení. Přejít na automatické vyplnění. A přejděte do správce hesla zde. A musíte sem vidět možnost

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak mohu vynutit automatické vyplnění v chromu

Otevřete prohlížeč Chrome. Klikněte na tři tečky v pravém horním rohu. Přejděte do nastavení a najděte sekci automatického vyplnění. Chcete -li přidat adresu, přejděte na adresy a další > Přidejte, zadejte adresu a klikněte na Uložit.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak uložím heslo na web na mém iPhone

Jdi do nastavení > Hesla a poté proveďte některou z následujících: Chcete-li ručně přidat nové heslo, klepněte na Přidat do pravého horního rohu. Chcete-li upravit nebo smazat heslo, klepněte na Upravit v pravém horním rohu, klepněte na „Vyberte uložená hesla“, poté klepněte na Upravit nebo smazat.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak získáte iPhone, abyste si pamatovali hesla

Protože úspora hesel je bezpečnostní riziko, funkce úspory hesla pro iPhone je ve výchozím nastavení vypnuta.Zapněte svůj iPhone a otevřete nabídku.Klepněte na ikonu Nastavení a poté klepněte na Safari.Klepněte na možnost Automatické vyplnění.Posuňte posuvnou jména a hesla na zapnutí a spusťte ukládání hesel a uživatelských jmen.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Proč iPhone neukládá hesla

Názvy a hesla pro účty: Přejděte do Nastavení > Hesla > Možnosti hesla. Poté zkontrolujte, zda jsou zapnutá hesla automatického vyplnění. Informace o kreditní kartě: Přejděte do Nastavení > Safari > Automatické vyplnění. Zkontrolujte, zda jsou kreditní karty zapnuty.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak mohu vrátit nikdy uložené heslo v Safari

Zvolte Safari > Preference a poté klikněte na hesla. V seznamu vyberte web. „Nikdy uložené“ by se mělo objevit vedle toho. Klikněte na Odebrat.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak si vytvořím iPhone, pamatuji si hesla

Jak mohu přimět svůj iPhone, aby si pamatoval hesla iCloud Keychain a automatické vyplnění v nabídce Nastavení, aby bylo možné získat přístup k těmto funkcím. Chcete -li aktivovat Keychain iCloud, přejděte na Nastavení > Vaše Apple ID > iCloud > Hesla a klíčenka. Přepněte přepínač a začněte pomocí klíčenky.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak mohu vyzvat svůj iPhone k uložení hesel

Chcete -li zobrazit poznámky později, přejděte do Nastavení > Hesla a poté klepněte na účet. Chcete -li později umožnit iPhone automaticky vyplnit heslo, klepněte na ANO, když se zeptáte, zda chcete heslo uložit.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak mohu zapnout automatické doplňování hesla

Spravujte automatické přihlášení telefonu nebo tabletu Android, otevřete aplikaci Nastavení zařízení .Klepněte na Google. Spravujte svůj účet Google.Nahoře, přejděte doprava.Klepněte na zabezpečení.Přejděte dolů "Přihlášení na jiné stránky."Klepněte na Správce hesel. Nastavení .Zapněte nebo vypněte automatické přihlášení.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Proč není Chrome Automatické plnění mých hesel

Krok 1: Otevřete nabídku Chrome. Dále kliknutím na Nastavení vyvoláte podokno Nastavení Chrome. Poté byste měli vidět sekci automatickéhokonství, kompletní se třemi kategoriemi. Krok 2: Klepněte na sekci Hesla, ujistěte se, že je povolena nabídka pro uložení hesel a automatického přihlášení.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak mohu uložit heslo na web v telefonu

Správa nabídek pro uložení hesla pro telefon nebo tablet Android, otevřete aplikaci Nastavení zařízení .Klepněte na Google. Spravujte svůj účet Google.Nahoře, přejděte doprava.Klepněte na zabezpečení.Přejděte dolů "Přihlášení na jiné stránky."Klepněte na Správce hesel. Nastavení .Otočte nabídku a ušetřit hesla zapnuto nebo vypnout.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Mohu ručně uložit heslo na svém iPhone

Chcete -li získat přístup k heslům, musíte buď použít ID obličeje nebo zadat svůj přístupový kód. Klepněte na ikonu plus v pravém horním rohu. Zadejte web pro účet, který chcete přidat, spolu s uživatelským jménem a heslem. Klepnutím na hotovo uložíte heslo na iCloud Keychain.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak uložím hesla v telefonu

Spravujte heslo pro telefon nebo tablet Android, otevřete Chrome. .Vpravo nahoře klepněte na více. .Klepněte na Nastavení. Správce hesel.Napravo od vyhledávacího panelu klepněte na Přidat. .Zadejte web, uživatelské jméno a heslo.Vpravo nahoře klepněte na Uložit.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak mohu uložit heslo na webu

Otevřete Google Chrome a poté klikněte na ikonu profilu v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte „Automatické položky“ a poté přepněte přepínač vedle „Nabídka uložení hesel.„Pokud chcete, aby se Chrome automaticky přihlásil na weby s uloženými přihlašovacími údaji, můžete také přepínat přepínač„ Automatické přihlášení “.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak mohu ručně ukládat hesla na svém iPhone

Přejděte na Nastavení (ikona Gear) > Safari > Automatické vyplnění. Přepněte přepínač a zadejte nezbytné informace k zapnutí automatického vyplňování kreditních karet a osobních údajů. Dále zapněte automatické doplňování hesel a přihlášení do nastavení > Hesla > Možnosti hesla > Automatické vyplnění a přepněte spínač.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak mohu přimět svůj iPhone, aby uložil heslo

Protože úspora hesel je bezpečnostní riziko, funkce úspory hesla pro iPhone je ve výchozím nastavení vypnuta.Zapněte svůj iPhone a otevřete nabídku.Klepněte na ikonu Nastavení a poté klepněte na Safari.Klepněte na možnost Automatické vyplnění.Posuňte posuvnou jména a hesla na zapnutí a spusťte ukládání hesel a uživatelských jmen.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak mohu obnovit uložená hesla v Safari

Zobrazit uložená hesla a passkeys v Safari

Otevřené safari. Z nabídky Safari vyberte Nastavení (nebo předvolby) a poté klikněte na Hesla. Přihlaste se pomocí ID dotyku nebo zadejte heslo vašeho uživatelského účtu.

[/WPRemark]

[WPREMARK PRESET_NAME = “CHAT_MESSAGE_1_MY” ICON_SHOW = “0” ACHOLIGHT_COLOR = “#E0F3FF” Padding_RIGHT = “30” Padding_left = “30” Border_Radius = “30”] Jak si safari pamatovat hesla

Jak Safari udržuje zabezpečení uživatelských jmen a hesel. Uživatelská jména a hesla jsou šifrovány ve vašem klíčovém kufříku MacOS. Jsou také šifrovány ve vašem iCloud Keychain, pokud je nastavena na váš Mac.

[/WPRemark]

Previous Post
¿Cómo uso el firewall de seguridad de Internet ESET??
Next Post
Mohu použít prstenční kameru ke sledování mého psa?