15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.bnter.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Papierová dekorácia na všetky príležitosti

Niekedy na „oživenie“ interiéru potrebujete trochu – stačí pár dekoratívnych drobností a môžete si ich vyrobiť sami. Veci z papiera pomôžu vytvoriť v miestnosti slávnostnú atmosféru. Áno, majú krátke trvanie, ale v každom človeku môžu prebudiť tvorivú sériu a premeniť miestnosť..

Večierková výzdoba

Narodeniny, 8. marca, letné prázdniny – dôvodov na večierok si môžete nájsť, koľko chcete. Jednoduchý papierový dekor pomôže vytvoriť dovolenku v dome aj každý deň..

myšlienka jasného sviatočného dekoračného papiera

Dizajnový dekor s falošnými papiermi

verzia pôvodnej dekorácie miestnosti papierom

Zdobenie interiéru papierom

možnosť elegantnej dekorácie miestnosti papierom

Papierový dekor

Čo potrebujete k práci:

Papier

· Biely papier Whatman;

· Farebný papier pre tlačiareň;

· Vlnitý;

· Cigareta;

· Papier na scrapbooking

Lepidlo

PVA;

· „Moment“;

· „Titan“

Dodatočné materiály

· Vlákna;

· Tlačidlá;

· Iskry;

Rôzne dekoratívne prvky

Nástroje

· Nožnice, vrátane kučeravých;

Kefy

Deťom sa bude páčiť výroba takého dekoru – s potešením vyzdobia svoju izbu k narodeninám. Rovnakým spôsobom môžete v krajine usporiadať oblasť cukrárne na svadbu a letnú vidiecku párty..

myšlienka krásnej dekorácie dovolenky papierom

DIY papierový dekor

možnosť ľahkej dekorácie miestnosti papierom

Myšlienka dekorácie papierovými výrobkami

Papierové girlandy

Najjednoduchšou vecou je vyzdobiť miestnosť papierovými girlandami. Všetko, čo potrebujete, je niť a farebný papier. Môžete si urobiť ľubovoľný počet možností girlandy:

  • zo sŕdc – na Valentína alebo na narodeniny milovanej osoby;
  • Veľká noc – sliepky, králiky, kvety;
  • snehové vločky a vianočné stromčeky, prelamované palčiaky – novoročná výzdoba;
  • girlanda trojuholníkov, kruhy s fotografiami – k narodeninám dieťaťa. Môže byť vyrobený vo forme vlaku, domov, iných postáv.

Výroba girlandy nebude trvať dlho. Vystrihnú sa figúrky, ktoré sa lepidlom pripevnia na silnú niť. Prvky girlandy môžete pripevniť pomocou šijacieho stroja, prešitím v strede a ponechaním voľných plôch medzi prvkami dekorácie.

Ak vyrábate vlajky, srdcia dvojnásobné (prestrihnite ich preložením papiera na polovicu), môžete ich zaistiť tak, že do vnútra prevlečiete niť alebo šnúru a prilepíte okraje vlajok.

myšlienka krásne zdobiť miestnosť papierom

Dizajnový dekor s falošnými papiermi

možnosť elegantnej sviatočnej dekorácie papierom

Zdobenie interiéru papierom

možnosť svetlej dekorácie miestnosti papierom

Papierový dekor

Ventilátory a papierové kvety

V detstve si každý robil vejáre z papiera a skladal ho ako harmoniku. Rovnaký princíp sa používa na výrobu veľkých ventilátorov, ktoré je možné umiestniť na stenu, a na kvety. Pre nich je farebný papier zložený „akordeón“, pre kvetinu sú strany spojené v kruhu. Je dôležité, aby list papiera mal tvar dlhej stuhy. Do stredu je prilepený papierový kvet.

Ak vezmete papier s obrázkom – môžete ho kúpiť v obchodoch s tovarom pre kreativitu, scrapbooking, ventilátor bude vyzerať veľkolepejšie. Môžete použiť trblietky a potom pri umelom osvetlení budú krásne svietiť..

Obrovské kvety a pompony sú vyrobené z vlnitého papiera alebo tenkého hodvábneho papiera. Princíp tvorby je rovnaký ako pre ventilátor – papier musí byť zložený ako harmonika. Šírka záhybu je asi 3 cm. Ak chcete získať tesnú pomponu, budete potrebovať najmenej 10-12 listov.

možnosť elegantnej dekorácie miestnosti papierom

DIY papierový dekor

myšlienka krásneho sviatočného dekoračného papiera

Myšlienka dekorácie papierovými výrobkami

Zloženú „harmoniku“ previažte v strede silnou niťou. Okraje budúceho kvetu je potrebné vyrovnať, môžete im dať zaoblený tvar. Teraz jemne, vrstvu po vrstve, narovnajte každý „okvetný lístok budúceho kvetu a dajte mu tvar..

Ak vyrábate kvetinu na montáž na stenu, rozložte okvetné lístky v jednom smere, v prípade pomponu otvorte polovicu na jednu stranu, polovicu na druhú. Zostáva pripevniť pompon k závitu a pre kvetinu na zadnej strane prilepiť malý kruh na montáž na stenu.

možnosť jasného zdobenia dovolenky papierom

Dizajnový dekor s falošnými papiermi

myšlienka pôvodného dekorácie miestnosti papierom

Zdobenie interiéru papierom

myšlienka ľahkej dekorácie miestnosti papierom

Papierový dekor

Dekor „srdce“

Na Valentína si môžete vyrobiť domácu dekoráciu na papier vlastnými rukami pomocou hlavného symbolu-srdca.

Girlanda zo srdca

Pre objemný veniec musíte z farebného papiera vystrihnúť veľa srdiečok (môžete si vziať jasný scrapbookový papier s kvetinovým vzorom). Zložte ich 2-3 dohromady, zošite v strede silnou niťou a medzi prvkami nechajte 30-40 centimetrov. Jemne ohnite „okvetné lístky“ a dajte srdciam objem. Po príprave niekoľkých z týchto nití ich pripevnite k stropu alebo dverám vo forme závesu..

Girlandu môžete urobiť ešte zaujímavejšou, ak vezmete polotovary rôznych veľkostí, zložte ich týmto spôsobom: najmenší – stredný – veľký – stredný – najmenší. Ďalšie akcie sú rovnaké: šiť – ohýbať – visieť.

možnosť elegantnej dekorácie na sviatok s papierom

DIY papierový dekor

myšlienka jasného zdobenia miestnosti papierom

Myšlienka dekorácie papierovými výrobkami

Pomocou techniky quilling môžete vytvoriť jasný a neobvyklý veniec. Budete potrebovať kvetinový scrapbookový papier, pestrofarebné gombíky a lepidlo. Na prácu so šrotom je lepšie vziať „Moment“ alebo „Titan“. Časom nezožltnú. Prilepte dva pásy z každej strany na malý pás papiera (10 x 2 cm). Ohnite ich jeden po druhom, prilepte okraje. Získate srdce, ktoré môže byť dodatočne ozdobené jasnými gombíkmi. Zostáva pripojiť srdcia k závitu a zavesiť girlandu.

verzia pôvodnej dekorácie dovolenky papierom

Dizajnový dekor s falošnými papiermi

možnosť ľahkej dekorácie dovolenky papierom

Zdobenie interiéru papierom

myšlienka krásnej výzdoby miestnosti papierom

Papierový dekor

“Kvetinové” srdce

Budete potrebovať bežné papierové obrúsky a lepenku.

Vystrihnite dve polotovary v tvare srdca z hustej vlnitej lepenky (nepotrebné škatule). Spojte ich dohromady pomocou pásu hrubej lepenky (jeho šírka by mala zodpovedať požadovanej hrúbke dekoratívneho prvku). Ukazuje sa to objemné srdce.

Zložte obrúsky 20 * 20 cm (bez rozvinutia) na štyri, získate štvorec so stranami 5 x 5 cm. V strede upevnite vrstvy zošívačkou a vystrihnite kruh. Vrstvu po vrstve otáčajte lístkami papierového kvetu. Výsledkom je jemná ruža.

myšlienka originálnej dekorácie dovolenky papierom

DIY papierový dekor

možnosť svetlého dekoru miestnosti papierom

Myšlienka dekorácie papierovými výrobkami

Keď vyrobíte veľa takýchto kvetov, pripevnite ich na lepenkové „srdcové“ prázdne miesto. Účinný výsledok získate, ak vezmete obrúsky v jemnej ružovej farbe alebo v dvoch farbách – bielej a ružovej. Výsledok nenechá ľahostajného vášho „spriazneného duše“ – jemné srdce ozdobí miestnosť.

“Strom lásky”

Je to veľmi jednoduché – vložte niekoľko vetiev do krásnej priehľadnej vázy. Vystrihnite niekoľko srdiečok z červeného, ​​ružového, bieleho papiera (môžete ich urobiť objemnými, ako pre girlandu), zaveste ich na konáre. Môžete pridať tenké korálky.

myšlienka jasného zdobenia miestnosti papierom

Dizajnový dekor s falošnými papiermi

možnosť krásnej dekorácie dovolenky papierom

Zdobenie interiéru papierom

možnosť elegantnej dekorácie miestnosti papierom

Papierový dekor

Novoročné skladby

Každý vie, ako vyrobiť prelamované snehové vločky z papierového obrúska. Výzdoba okien môže byť ešte pestrejšia. Prvky kompozície sú vyrezané z bieleho papiera pomocou šablón – les, domy, jelene a Santove sane. Môžete myslieť na veľa zápletiek.

Tieto prvky sú umiestnené na okne (môžete ich prilepiť pastou z múky, škrobu). Ak chcete na Silvestra navodiť úplne magickú atmosféru, môžete v blízkosti umiestniť malé svetelné zdroje. Budú sa zobrazovať cez papier a sklo, čím sa vytvorí neobvyklý efekt..

Aby bola v miestnosti krásna, urobte kompozíciu trojrozmernou – vystrihnutím ďalšej a umiestnením zvýraznenia medzi vrstvy papiera. Pridajte trblietky do vnútornej kompozície.

myšlienka originálnej dekorácie dovolenky papierom

DIY papierový dekor

myšlienka ľahkého zdobenia dovolenky papierom

Myšlienka dekorácie papierovými výrobkami

Môžete si vyrobiť volumetrické šišky na vianočný stromček z papiera, ozdobiť ich podľa svojich predstáv, vianočné vence. Vytvoria u vás doma sviatočnú atmosféru..

Svadba, narodeniny, nový rok a túžba urobiť niečo neobvyklé vlastnými rukami je dobrým dôvodom na vyzdvihnutie papiera. Môžete s ním robiť nasledujúce veci..

  • Nezvyčajné záclony pre vchod sú vyrobené z dlhých viacfarebných stuh trojuholníkového tvaru, ktoré skrúcajú „trubicou“, začínajúc zo širokej strany. Hotové prvky sú navlečené na vlákna a pripevnené k otvoru. Takéto záclony je možné vyrobiť z farebných stránok lesklých časopisov..
  • Panel – rozloženie svojich prvkov z papierových pásikov.
  • Volumetrické písmená – po vytvorení prázdneho miesta ako volumetrického srdca ich môžete prilepiť šrotom a ozdobiť ďalšími prvkami.

Ukážte svoju predstavivosť, vymyslite si vlastnú „papierovú“ miestnosť. S takými ozdobnými predmetmi, ktoré udržujú teplo vašich rúk, bude dom ešte útulnejší a plný lásky..

Video: Dekor miestnosti s papierom

50 fotografií nápadov na dekoráciu interiéru pomocou papiera:

možnosť svetlého dekoru miestnosti papierovým obrázkom myšlienka nádhernej dekorácie dovolenky papierovou fotografiou myšlienka originálnej dekorácie dovolenky papierovou fotografiou možnosť elegantnej dekorácie miestnosti s papierovým obrázkom možnosť jasného zdobenia miestnosti papierovým obrázkom myšlienka ľahkej sviatočnej dekorácie papierovej fotografie verzia pôvodnej dekorácie papierovej fotografie z dovolenky myšlienka krásneho vyzdobenia miestnosti papierovým obrázkom možnosť elegantnej dekorácie miestnosti s papierovým obrázkom myšlienka jasnej dekorácie dovolenky papierovou fotografiou možnosť ľahkej dekorácie dovolenky papierovým obrázkom myšlienka krásnej papierovej fotografie na výzdobu miestnosti možnosť elegantnej dekorácie miestnosti fotografickým papierom myšlienka jasného sviatočného dekoračného papierového obrázku myšlienka originálnej dekorácie dovolenky papierovým obrázkom možnosť ľahkej dekorácie miestnosti fotografickým papierom možnosť krásnej izbovej dekorácie papierového obrázku myšlienka elegantnej dekorácie miestnosti s papierovým obrázkom variant pôvodnej dekorácie dovolenky fotografickým papierom myšlienka dekorácie svetelnej miestnosti s fotografickým papierom verzia pôvodnej dekorácie dovolenky papierovým obrázkom myšlienka elegantnej dekorácie dovolenky papierovou fotografiou možnosť svetlej výzdoby miestnosti s papierovým obrázkom myšlienka svetla zdobiť dovolenku papierovou fotografiou možnosť elegantnej dekorácie dovolenky papierovým obrázkom myšlienka originálnej dekorácie miestnosti fotografickým papierom možnosť jasnej dekorácie dovolenky s papierovou fotografiou myšlienka krásneho papierového obrázku na výzdobu miestnosti myšlienka nádhernej dekorácie dovolenky papierovou fotografiou možnosť elegantnej dekorácie miestnosti s papierovým obrázkom možnosť svetlej dekorácie miestnosti s fotografickým papierom možnosť krásnej dekorácie dovolenky papierovým obrázkom verzia pôvodnej výzdoby miestnosti papierovým obrázkom možnosť ľahkej sviatočnej dekorácie papierovej fotografie možnosť elegantnej dekorácie dovolenky fotografickým papierom myšlienka svetlého papierového obrázku na výzdobu miestnosti možnosť ľahkej dekorácie miestnosti papierovým obrázkom možnosť elegantnej papierovej fotografie z dekorácie na sviatok predstava originálneho dekoru papierovej fotografie z dovolenky možnosť krásnej dekorácie miestnosti s papierovým obrázkom myšlienka originálnej dekorácie dovolenky papierovou fotografiou možnosť svetlej dekorácie miestnosti s papierovým obrázkom myšlienka elegantnej dekorácie dovolenky papierovou fotografiou možnosť ľahkej dekorácie miestnosti papierovým obrázkom verzia pôvodného dekoru papierovej fotografie z dovolenky myšlienka osvetlenia miestnosti papierovým obrázkom možnosť krásnej výzdoby miestnosti fotografickým papierom myšlienka jasnej dekorácie dovolenky papierovým obrázkom myšlienka elegantného obrázka z dekorácie na sviatok možnosť nádherného zdobenia miestnosti fotografickým papierom

Previous Post
Korrekt installation av den elektriska ugnen i köket
Next Post
الخيزران في الداخل – حالات الاستخدام