15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.bnter.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

DIY výzdoba svadobnej siene: nápady na fotografiu

Malebná a špeciálna výzdoba svadobnej siene vlastnými rukami je neoddeliteľnou súčasťou organizácie atmosféry dovolenky. Zdôraznite a naplno vyjadrite tému svadobnej oslavy pomocou tradičných techník.

1

Zároveň bez využívania služieb profesionálov, ktorých práca stojí za veľa investícií. Ako urobiť oslavu pre mladú rodinu výnimočnou a presne umiestniť všetky akcenty. Je celkom možné to urobiť sami..

Všeobecné odporúčania

 • Voľba štýlu dekorácie. Výzdoba sály na svadbu by mala byť vykonaná v jedinom koncepte a mala by slúžiť ako neoddeliteľné pozadie pre výzdobu nevesty. V opačnom prípade nedomyslené kompozície vytvoria rozmanitosť a miestnosť bude skôr pripomínať ihrisko pre detského matiné.výzdoba malej siene s loptičkami
 • Voľba tónu. Výzdoba sály vyžaduje definíciu základných tónov, doplnenú farbami, ktoré sú s nimi v harmónii. Elegancia potrebuje striedmosť a stručnosť. Svetlé prvky, ktoré oživia elegantnú výzdobu sály, je možné usporiadať pomocou kytíc alebo farebných balónov.
 • Výber farieb. Aká je výzdoba sály bez použitia čerstvých kvetov. Zvädnuté kvety by sa nemali používať, iba pokazia krásu a celkový dojem. Na tieto účely je najvhodnejšia napríklad ruža, chryzantéma alebo klinček, pretože tieto odrody si dlho zachovávajú sviežosť..balónové srdcia budú skvelým doplnkom
 • Voľba látky. Zdobenie svadobnej siene vlastnými rukami znamená aj použitie textilu. Na tom sa neoplatí šetriť – elegantné stoly a stoličky vytvoria zvláštne kúzlo a sofistikovanosť.

2

Voľba štýlu

 • Zdobenie svadobnej siene by malo začať výberom štýlu – to mu umožní vyzerať ako jeden celý priestor a vdýchnuť mu život..
 • Väčšina mladých párov uprednostňuje klasiku, tento trend víta obrovské množstvo drahých textílií, tkanín, dekoratívnych predmetov, vysokých kvetinových vzorov.kombinácia farieb by mala byť harmonická

Dominantnými farbami tohto štýlu sú béžová, mliečna, strieborná a zlatá. Svetlé prvky nie sú zakázané, naopak, priestor dotvoria energiou..

 • Zdobenie svadobnej siene vlastnými rukami vo vintage štýle. Dominantnými farbami sú pastelové farby, očarujúce nežnosťou. Použitie tkanín je tiež relevantné, iba v tomto prípade hovoríme o prelamovanom, čipkovanom, ľahkom hodvábe.

Použitie zlata je neprijateľné, vrcholom tohto štýlu sú perly. Vylúčené je tiež použitie ťažkého, bohatého dekoru, tu sa kladie dôraz výlučne na eleganciu.

červené a biele gule

 • Zdobenie haly v teraz módnom ekologickom štýle vlastnými rukami je možné realizovať pomocou prírody: divých kvetov, prírodných tónov. To všetko vytvára jemnú a romantickú atmosféru..

3

Hlavné kroky

Proces zdobenia je obvykle rozdelený do nasledujúcich fáz:

 • Celkový plán. Vypracovanie plánu je povinné, pretože od toho bude závisieť konečný výsledok..
 • Či bude mať stôl pre mladých špeciálny dizajn, alebo bude celý priestor haly vyzdobený vo všeobecnom štýle, ako a kde budú umiestnené fotografie alebo plagáty, či je potrebné dodatočné osvetlenie, girlandy, stôl na darčeky, a tak ďalej. Je lepšie vopred premyslieť všetky tieto jemnosti..loptičiek nie je nikdy dosť
 • Výber farieb pre dekor a kytice kvetov.
 • Dekorácia stoličiek, stolov. Mašle, vláčiky, peleríny vytvoria sviatočnú náladu.
 • Zdobenie kvetinovými aranžmánmi, balónikmi, girlandami a inými svadobnými atribútmi.
 • Poslednou fázou je usporiadanie kvetinových kytíc na stoly pre hostí, dekoratívne svadobné príslušenstvo a banketové karty.

4

Aby toho nebolo málo, ponúka sa video materiál na tému: ako vyzdobiť svadobnú sálu vlastnými rukami.

Pôvodné nápady na zdobenie haly

Zaujímavá možnosť pre výzdobu haly – dekorácia podľa ročných období.

 • Na jeseň môže byť hala ozdobená farebnými listami kombinovanými so zväzkami jarabiny. Ozdobte stoličky a stolíky károvaným textilom.
 • Na jar av lete pomocou rôznych prírodných kvetov.
 • V zime – so zasneženými vetvičkami, korálkami a stuhami.loptičky v tvare srdiečok môžu byť ozdobené nápismi

Lupene ruží

Táto dekorácia je vyrobená úplne jednoducho:

 • okvetné lístky ruží sú navlečené na priehľadnej nite;
 • výsledné nite sú pripevnené k stropu;

Prúd vzduchu ich fantasticky rozhýbe a vytvorí slávnostnú náladu. Pozrite sa na fotografiu nižšie.

Svadobné plagáty

červené a biele gule

Rôzne plagáty so svadobnou tematikou neboli tak dávno považované za zásadný atribút. Teraz ich môžete použiť. Ale mali by byť veľké s minimom slov, navyše písmená by mali byť veľké a farebné. Nemali by ste sa s nimi veľmi nechať uniesť. Takto sa harmonicky zmestia do obrazu svadobnej výzdoby svadobnej siene. Plagáty je možné kúpiť hotové alebo vyrobené ručne. Fotografia zobrazuje nápady na plagáty na svadbu

Girlandy s žiarovkami

srdiečka z malých guličiek

Na výzdobu haly je možné použiť slávnostné novoročné girlandy a žiarovky. Umiestnite ich na významnejšie miesta oslavy a urobte z nich na tanečnom parkete akýsi záves. Takáto dekorácia dodá svadobnej sieni originalitu..

Fotografia používajúca vianočné girlandy vo výzdobe

Výzdoba steny hodovnej siene

vo svadobnej výzdobe by nemalo byť veľa kvetov

Pri zdobení hodovnej siene sa veľká pozornosť venuje stene, pred ktorou sa nachádzajú novomanželia. Mala by byť najkrajšia a najzvláštnejšia. Stenu je možné ozdobiť závesmi, svadobnými symbolmi vo forme sŕdc, holubicami ako symbolom šťastného rodinného života. Môžete ich prípadne ozdobiť ručne vyrobenou papierovou girlandou. Môžete k nemu pripojiť plagát alebo obrovský uterák s ozdobami alebo výšivkami. Existuje veľa fantázií – hlavnou vecou je, že táto stena je svetlá a atraktívna, ale zároveň harmonicky dopĺňa výzdobu celého priestoru..

5

Domáce girlandy

DIY girlandy je možné použiť na ozdobenie stien, stropu alebo okenného otvoru. Môžu byť vyrobené z takmer akéhokoľvek materiálu: stuhy a mašle, látkové pásy alebo korálky. Domáce girlandy vyrobené z fólie, lesklých tkanín vyzerajú krásne. Vyzerajú obzvlášť pôsobivo pri vchode do banketovej siene. Na fotografii nižšie vidíte, ako si ich môžete vyrobiť sami.

iniciály mien novomanželov krásne zapadnú do pozadia

Vzduchové balóny

Takmer žiadna svadba sa nezaobíde bez balónov. Rôznorodosť ich farieb a tvarov je pozoruhodná v ich počte. Šikovnou kombináciou a ich kombináciou môžete postaviť oblúky, labute a dokonca aj stĺpy. Dominantnými svadobnými farbami sú biela a ružová. Môžete s nimi zariadiť čokoľvek. Gélové balóniky napríklad dobre vyzerajú na stropoch, najmä ak visia farebné šnúrky. Takýto dizajn poteší nielen novomanželov, pozvaní hostia ocenia okázalosť tejto dekorácie..

červeno -biela je rada áno láska

Veľké srdce môžete vytvoriť z jasných guličiek, ako na to, nižšie je video návod.

Prírodné kvety

Kvety sú považované za klasiku svadby; mali by byť prítomné pred mladými aj pri slávnostných stoloch pozvaných hostí. Kvety je možné použiť na výrobu kytíc a kompozícií. Ľalie, ruže a iné odrody je možné umiestniť do kučeravých váz. Môžete z nich odrezať okvetné lístky, vložiť ich do plochých misiek s vodou a na ne položiť plávajúce sviečky. Kvety by ste si mali kúpiť vopred a pred začiatkom oslavy ich položiť na stoly vo vázach..

Zdobíme stoličky a stoly

6

Konštrukcia banketovej sály na svadbu tiež znamená špeciálny prístup a úctivý postoj k stolom:

 • Je lepšie vybrať si obrusy v krémovej, mliečnej alebo zlatej farbe. Tieto farby sú perfektne kombinované s takmer všetkými stolovými službami, harmonicky vyzerajú s akýmkoľvek dekorom banketovej siene. Experimentujte s inými farbami s mimoriadnou opatrnosťou. Je lepšie, ak odborník pomôže s radou a konzultáciou. K obrusom sú pomocou závesov pripevnené ozdobné prvky: mašle, stuhy, čipky a tak ďalej..girlanda a prstene v pozadí dokonale padnú
 • K výzdobe svadobnej siene patria aj krásne položené látkové obrúsky na stoloch. Zvieratá vyrobené z obrúskov, napríklad labute alebo srdcia, pôsobia veľkolepo.veniec dáva malú mágiu
 • Pohľadnice na slávnostný stôl. Sú na nich napísané mená hostí, potom sú pripevnené k operadlám stoličiek, na okuliare alebo sú jednoducho rozložené v dekoratívnej forme..balónové oblúky vyzerajú veľmi krásne
 • Prírodné kvety. Bez tohto atribútu nebude výzdoba haly vyzerať kompletne. Sú umiestnené na každom slávnostnom stole každých 1,5-2 metre. Kytica na stole novomanželov si vyžaduje osobitnú pozornosť, mala by byť výhodne odlišná od ostatných kytíc. Namiesto kytice môžete použiť aj elegantný kvetinový aranžmán..na pozadie môžete pridať fotografiu čerstvých kvetov
 • Na stoličky sa dajú kryty – to je obzvlášť dôležité, ak je nábytok v hale starý alebo poškriabaný. Látka je vybraná v súlade s obrúskami a obrusmi. A mašle so stužkami a kvetmi uviazanými na chrbte ich robia slávnostnejšími..

7

Tabuľku na svadobnú tortu je potrebné zvýrazniť osobitne. Jeho rozmery sú vždy veľké, a preto sa okrem iných dobrôt nehodí na svadobný stôl. Môžete ho ozdobiť originálnym spôsobom tak, že ho ponoríte do kvetinového rámu s viacfarebnou girlandou s loptičkami. Samotný stôl môže byť ozdobený “sukňou” zo svetlo tečúcej textílie.

lopta v lopte je ďalší čip

Ako zariadiť svadobnú sálu lacno vlastnými rukami

kombinácia loptičiek s motýľmi a papierovými kvetmi

Najjednoduchším a najlacnejším spôsobom, ako ozdobiť banketovú sálu s rozpočtom, je vyzdobiť ju balónikmi. Rôznorodosť farieb a tvarov vám navyše umožňuje vytvárať z nich celé kompozície. Alebo ako samostatné prvky umiestnené pri vchode, strope, oknách. Vzduchový oblúk alebo obrovské srdce môže vyžadovať viac času a úsilia, ale výsledok bude ohromujúci. Okrem loptičiek môžete ako dekoráciu použiť čerstvé kvety, domáce girlandy, stuhy, mašle, látky a ďalšie praktické materiály..

DIY výzdoba svadobnej siene: 40 fotografií

Previous Post
3D -paneler i interiören: foto, installation, fördelar och nackdelar
Next Post
نحن نعمل براحة تامة. ماذا يجب أن يكون تصميم الخزانة؟