15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.bnter.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Interiér v kúpeľni: fotografia moderných myšlienok z roku 2021

V obytných priestoroch a kúpeľňa interiér rovnako dôležité. Fotografie 2021 roky ilustrujú moderné nápady dizajn. Možnosti dizajnu sú dnes rozmanité. Z obrovského počtu zaujímavých druhov chcem vybrať ten, ktorý je pre rodinu optimálny a dokonale zapadá do interiéru domu..

Interiér v kúpeľni: fotografia 2020, všetky najmodernejšie nápady

Zelená moderná kúpeľňa

Vlastnosti moderného dizajnu

Medzi existujúcimi štýlmi a trendmi je možné vysledovať módne trendy, ktoré sú dnes súčasťou interiéru kúpeľne. Vymenujme ich.

 1. Minimalizmus. Namiesto dekorácie prichádza snaha o jednoduché. V moderných interiéroch prevládajú pravidelné a lakonické formy..

  16

  16

 2. Priestranné priestory vám umožňujú presunúť inštalatérske práce mimo rohov a vytvárať nové možnosti stelesnenia zaujímavých riešení.
 3. Dnešný dizajn sa vyznačuje odmietnutím jasných farieb v prospech jednoduchých alebo prírodných odtieňov pre textúru kameňov a dreva. V dizajne sú často preferované biele, čierne a sivé farby..
 4. Používa sa špičkové príslušenstvo, najnovšie inštalatérske práce, osvetlenie umiestnené na rôznych úrovniach namiesto stredového osvetlenia, napínacie stropy, zavesené systémy..

  15

  15

Dokončovanie

Dlaždice zostávajú nesporným lídrom v dekorácii kúpeľní. Vďaka svojej sile, jednoduchosti starostlivosti a odolnosti voči vlhkosti je stále perfektný stav mnoho rokov. Preto návrhári na základe toho vyvíjajú možnosti pre zbierky rôznych textúr, tvarov, farieb a ich kombinácií..

Dokončovanie

Moderná modrá kúpeľňa

Namiesto dlaždíc rovnakej farby dnes získavajú niekoľko navrhovaných možností, kombinujúc a vytvárajú zaujímavé riešenia.

Pozri na interiér v kúpeľni. Foto 2021, moderné nápady dlaždica a jej umiestnenie môže byť nasledovné:

 • napodobňovať prírodný kameň, drevo alebo betónový povrch;
 • zmestí sa mimo škatuľu;

  štrnásť

  štrnásť

 • používajte lapovanú porcelánovú kamenu;
 • kombinujte rôzne textúry, farby, materiály.

Správnym rozhodnutím by bolo nákup talianskych dlaždíc. Výrobcovia vyvíjajú zbierky, ktoré obsahujú 5-6 odtieňov alebo viac. Spomedzi nich si vyberajú správne typy do svojej kúpeľne. Monochromatické modely sa stali relevantnými. Keď kresbu opustili, namiesto nej zvolili pôvodnú textúru. A namiesto obrubníka je oblasť pri podlahe označená zvislým pásom.

Dokončovanie

Moderná kúpeľňa

Ale tí, ktorí stále uprednostňujú ornament, by mali venovať pozornosť etnickým a geometrickým vzorom. Zdobia zvislé alebo vodorovné pruhy, používajú ich ako podlahové dlaždice v samostatnej oblasti. Takýto vzor zapadá do dávkovania bez toho, aby sa to preháňalo..

13

13

Zaujímavým riešením je tiež pôvodné kladenie dlaždíc: modulárne alebo vo forme „rybej kosti“. Šesťhranný tvar tiež nevychádza z módy. Ďalším trendom je kombinácia dekoratívnej omietky s dlažbou. Na miestach, kde je potrebná ochrana pred vlhkosťou, sú nainštalované dlaždice a zvyšok plochy je omietnutý.

12

12

Ak potrebujete atmosféru pokoja, zvoľte imitáciu dlaždíc imitujúcich prírodné materiály alebo ich použite priamo. Preto sú v luxusnej triede obľúbené mramorové podlahy a jednotlivé diely z prírodného kameňa..

Dokončovanie

Zaujímavým riešením je aj pôvodná pokládka dlažby.

Farby a osvetlenie

Čistá biela bola a zostáva v móde. Rozširuje priestor a pre mnohé kúpeľne je to relevantné.

Pri takom odtieni je čistota silnejšia, čo je tiež dôležité pre túto miestnosť. Biela sa však nepoužíva samostatne. Jeho kombinácia s čiernou je módna. Vďaka tomuto kontrastu je možné priestor ešte viac vizuálne zväčšiť, akcentovať zónu a miesto.

jedenásť

jedenásť

Biely vrch a čierne dno sú klasikou. Niekto má však bližšie k rôznym zvislým pruhom. A ak do čiernej a bielej stupnice pridáte určitý jasný prvok, budete schopní dosiahnuť pôvodný tón miestnosti. Čierne potrubie vyzerá štýlovo a neobvykle.

Farby a osvetlenie

Biely vrch a čierne dno sú klasikou

Ale milovníci klasiky by radšej uprednostnili iné odtiene. Takže, imitácia dreva urobí miestnosť mimoriadne pohodlnou. Teplé farby vytvárajú pokojné a harmonické pozadie., kde je príjemné vykonávať hygienické postupy a relaxovať.

desať

desať

Najviac neutrálna šedá. Ak je miestnosť vyzdobená v tomto odtieni, potom pôvodné potrubie vyzerá obzvlášť pôsobivo na tomto pozadí. Ale na smaragdovom pozadí vyzerá biele zariadenie krásne. Malé svetlé akcenty v kúpeľni vyvolávajú silné emócie. Napríklad žltá zvýši optimizmus a zlepší náladu..

Farby a osvetlenie

Žltá zvýši optimizmus a zlepší náladu.

Táto miestnosť, bez ohľadu na veľkosť, by mala byť nasýtená svetlom. Svietidlo je inštalované vysoko, aby sa tam nedostala voda. Okrem stropného svetla a v niektorých prípadoch namiesto neho sa používajú zariadenia na rôznych úrovniach s možnosťou regulácie. Malo by byť prítomné jasné aj slabé svetlo. Halogénové žiarovky zapustené do stropu sú vynikajúcim riešením v miestnosti. Okrem toho sú dnes žiarovky Edison, žiarovky v štýle podkrovia a vstavané svietniky na vrchole popularity. Záleží na osvetľovacom zariadení, na čo je pozornosť zameraná. Ak nechceš mať banál interiér v kúpeľni, foto 2021, moderné nápady vám povie, ako vybaviť osvetlenie a opustiť reflektory.

deväť

deväť

Inštalatérstvo

Dnes je v predaji široká škála originálnych foriem a riešení vodovodných potrubí. Po dlhú dobu to nie sú len atribúty nevyhnutné pre danú triedu priestorov, ale aj prvky, ktoré definujú štýl. Medzi módnymi trendmi vyniká presklený uzavretý priestor, vydláždený, pod sprchou.

osem

osem

Zaujímavosť: hotové búdky sa postupne stávajú minulosťou..

A ak to priestor dovoľuje, je vedľa sprchového kúta nainštalovaná aj vaňa. Ale nie tie štandardné „korytá“ na strašných nohách, ale nové originálne formy, napríklad high-tech vaňa.

Inštalatérstvo

Medzi módnymi trendmi vyniká sklenený uzavretý priestor, obkladaný, pod sprchou.

Závesné WC sa stáva nepostrádateľným atribútom modernej kúpeľne., čo je praktickejšie a krajšie ako štandardný model. Zaberá menej miesta a čistenie je oveľa jednoduchšie.

Inštalatérske práce môžu byť originálne alebo jednoduché. Drez vyzerá neobvykle – misa. Okrem toho je tvar okrúhly, oválny alebo obdĺžnikový. Rovnako módne sú aj závesné a vstavané umývadlá. Trendové sú aj faucety. Medzi nimi získavajú na popularite modely, ktoré sú namontované na stene alebo na základni.. Pákové mechanizmy sa považujú za najpohodlnejšie.. Ventily sú čoraz menej bežné.

7

7

Nábytok

Dosky sú v moderných interiéroch stále bežnejšie.. Je vyrobený z prírodného kameňa alebo dreva. Dokonale na nej vyzerajú horné drezy. Okrem toho sa pridáva priestor, kde sú rozložené kúpeľňové doplnky..

6

6

Ak chcete byť najmódnejší interiér v kúpeľni (foto 2021), moderné nápady sú stelesnené v nábytku vyrobenom na mieru. Zabudnite na skrinky v obchode. Nechajte ich vyzdobiť toaletu. Nábytok môže mať jasné sýte farby, vyrobené v secesnom alebo provensálskom štýle. Skrine alebo police sú vstavané alebo sklopné, vyrobené z kovu alebo prírodných materiálov.

Žiadna kúpeľňa nie je kompletná bez zrkadiel. Medzitým skrinky s nimi už strácajú význam. V súčasnosti sú v trende veľké zrkadlá alebo modely, ktoré nevyžadujú špeciálny držiak. Orámované tenkými malými rámami dodávajú interiéru sofistikovaný vzhľad.

Nábytok

Žiadna kúpeľňa nie je kompletná bez zrkadiel.

Zónovanie priestoru

Pridelenie zón je nevyhnutné pre veľké štúdiá aj pre malé kúpeľne. Tu sú hlavné oblasti:

 • s toaletou;
 • kúpeľňa;
 • umývadlo.

Zvážte najbežnejšie možnosti, ako je priestor zónovaný v tejto miestnosti.

5

5

 1. Umiestnenie závesu s priehľadnou priečkou medzi kúpeľňou a WC. V tomto prípade, aby sa miestnosť zmenila na štýlový budoár, stačí zavrieť oponu..
 2. Racková priečka v malej kúpeľni. Tento prvok nezaberá veľa miesta a súčasne oddeľuje priestor na umývanie a toaletu. Zasahuje do rovnomerného rozloženia osvetlenia..

  1

  1

 3. Stĺpy pôsobia v priestrannej miestnosti štýlovo. Ako podpora stropu sa môžu harmonicky začleniť do interiéru kúpeľne a dodať jej extra lesk.

  4

  4

 4. Umiestnenie práčky je pre mnohých veľkým problémom. Na to je lepšie mať oddelenú miestnosť. Rozmery bytu to však vždy neumožňujú. Preto sú domáce spotrebiče často umiestnené v kúpeľniach. Aby nerušil pohodlie, navrhuje sa skryť ho do výklenku alebo ho umiestniť do špeciálneho rohu.
 5. Najľahšie je zónovať priestor záclonou ako priečkou, ktorá je upevnená na rímse. Ak zvolíte svetlé textílie, stane sa akcentom miestnosti..

Zónovanie priestoru

Návrh interiéru malej kúpeľne

Riešenia pre malé kúpeľne

Majitelia malej miestnosti musia pri výbere dizajnu vziať do úvahy mnohé nuansy. Najprv sa rozhodnú, čo by v ňom chceli vidieť. Potom premýšľajú nad umiestnením vodovodných armatúr a nábytku. Ak dokonca dvere zasahujú do miestnosti, je nainštalovaná posuvná možnosť.

3

3

V malých kúpeľniach je priestor ušetrený vďaka nasledujúcim riešeniam:

 • inštalácia rohových sprchovacích kabín;
 • horizontálne usporiadanie kúpeľne na konci miestnosti;
 • závesné WC;
 • zrkadlové dlaždice;
 • svetlé farby;
 • veľa osvetlenia.

Záver

2

2

Sledovanie na interiéri v kúpeľni foto 2021, moderné nápady ilustrujú rôzne štýly a trendy. Hlavnou vecou, ​​vzhľadom na vlastnosti miestnosti, je nasledovať váš vkus. Byť tu by predsa malo rozdávať radosť majiteľom, aj keď sa niekomu zdá, že kúpeľňa nie je v móde. Ale podľa rád a pozornosti trendom určite existuje riešenie, ktoré bude optimálne kombinovať vaše priania a najnovšie módne trendy..

Nápady do kúpeľne

https://youtu.be/q1MnR0WD_8c

Interiér kúpeľne 44 fotografických nápadov: 

Previous Post
Kombinationen av färger i inredning
Next Post
جدران منزلقة في القاعة: أفكار وخيارات للصور