15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.bnter.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Chladnička v interiéri kuchyne: ako sa kombinovať s fasádami?

Chladnička je najdôležitejším prvkom kuchyne. Jeho hlavná úloha je každému známa – udržiavať potraviny čerstvé. Ale čo estetické potešenie? Zariadenie harmonicky integrované do interiéru poteší vás i vašich hostí.

Aby ste sa nenudili s dizajnom, musíte zvoliť správnu farebnú schému. V dnešnej dobe si môžete vybrať akýkoľvek typ chladničky – od klasického svetla po neobvyklé jasné.

malá chladnička v kuchyni v jasných farbách

Červená chladnička v interiéri bielej kuchyne

veľká chladnička v štýle kuchyne vo viacfarebnej farbe

Kuchynský dizajn s chladničkou

veľká chladnička v interiéri kuchyne v bielej farbe

Chladnička v interiéri kuchyne

Farba chladničky v interiéri kuchyne: s čím sa „rýmuje“?

Súhlasíte, kuchyňa je miesto, kde trávime pomerne veľa času. A aby sa interiér miestnosti rýchlo neunavil, musí byť diverzifikovaný.

Za týmto účelom môžete zvýrazniť techniku ​​inými jasnými farbami. Napríklad v kuchyni svetlých béžových alebo krémových farieb budú biele domáce spotrebiče so striebornou kapucňou vyzerať dobre a kontrastná chladnička – jasne červená alebo modrá. Pekným doplnkom je malý dekoratívny prvok zodpovedajúci farbe hlavnej jednotky. Dobrým riešením by bola chladnička so zásterou, dlažba alebo závesy..

malá chladnička na fasáde kuchyne v oceľovej farbe

Biela chladnička v interiéri kuchyne

malá chladnička v kuchynskom prevedení v béžovej farbe

Tmavá chladnička v interiéri svetlej kuchyne

Biela chladnička v kuchyni

Označením štandardu sa stala biela. Toto je najvhodnejšia farba pre chladničku. Môžete to vidieť v kuchyniach s najrozmanitejším dizajnom miestností. Biela chladnička v interiéri vyzerá dobre v každom dizajne, a preto je prevláda. Napriek tomu návrhári odporúčajú inštalovať biele chladiace zariadenia do kuchyne s ľahkým klasickým interiérom..

veľká chladnička v kuchynskom štýle vo svetlých farbách

Béžová chladnička v interiéri kuchyne

veľká chladnička v kuchynskom prevedení v čiernej farbe

Šedá chladnička v interiéri kuchyne

malá chladnička v dekore kuchyne v tmavej farbe

Ľahký dizajn kuchyne s červenou chladničkou

Čierna chladnička v kuchyni

Čierne zariadenia sú dnes rovnako dôležité ako biele zariadenia. Aj keď veľa ľudí verí, že vyzerá pochmúrne, prináša smolu a dokonca aj strach. Z tohto dôvodu sa tomu snažia vyhnúť. Napriek tomu mu profesionálni dizajnéri venujú veľkú pozornosť, považujú ho za „ušľachtilý“.

Čierna chladnička v interiéri vyzerá výhodne, pretože takáto farba môže dodať potrebné akcenty bez ohľadu na farbu samotnej kuchyne. Napríklad, ak chcete interiéru dodať výraz a poriadok, je vhodná čiernobiela verzia: čierne fasády a jednotka, strieborné domáce spotrebiče a sivé záclony, dosky a podlahy a steny nechajte biele.

malá chladnička na fasáde kuchyne v sivej farbe

Veľká chladnička v interiéri kuchyne

malá chladnička v kuchynskom štýle v jasných farbách

Chladnička v interiéri

Chladnička oceľovej farby

Strieborná chladnička v interiéri kuchyne je skvelou voľbou pre akýkoľvek dizajn. Najvhodnejšie pre priemyselné kuchyne. Strieborná farba dodáva modernosť, novosť. Z tohto dôvodu sa neodporúča inštalovať „oceľové“ jednotky do kuchyne v historickom alebo vidieckom štýle. Aj keď vo výnimočných prípadoch to môže vyzerať celkom atraktívne.

veľká chladnička na fasáde kuchyne v čiernej farbe

Chladnička v interiéri kuchyne

malá chladnička v interiéri kuchyne v oceľovej farbe

Biela chladnička s kresbou ruže v interiéri kuchyne

veľká chladnička v kuchynskom prevedení vo svetlej farbe

Biela chladnička v interiéri modrej kuchyne

Farebná chladnička v kuchyni

Ak nemáte radi bežné farby, chcete svojmu životu dodať pestrosť a nevšednosť, zaobstarajte si chladničku neštandardných farieb. Na trhu ponúkajú výrobcovia široký výber domácich spotrebičov v rôznych odtieňoch. Môžu to byť buď jemné svetlé farby, alebo neočakávané kyslé jasné farby. Ako sa hovorí, pre každú chuť a farbu.

Ale to je celá ťažkosť..

  1. Po prvé, je stále ťažšie zladiť interiérové ​​prvky s hlavným zariadením v kuchyni..
  2. Za druhé, farebná jednotka nemôže vždy úspešne „zapadnúť“ do dizajnu kuchyne.

malá chladnička v dekore kuchyne v sivej farbe

Kuchynský dizajn s chladničkou

veľká chladnička v kuchynskom prevedení v tmavej farbe

Chladnička v oceľovej farbe v interiéri bielej kuchyne

Ale táto možnosť vyzerá neobvykle, môže príjemne prekvapiť vás a vašich hostí. Chladnička nemusí byť kombinovaná s domácimi spotrebičmi. Dobrým riešením je nákup zariadenia inej farby od nich, malé ozdobné prvky rovnakej farby budú dobrým doplnkom.

Do svetlých kuchýň je skvelým nápadom chladnička v jemných pastelových farbách: ružová, tyrkysová alebo mäta. Do tmavých brutálnych miestností sa hodia bordové alebo tmavomodré zariadenia..

malá chladnička v kuchynskom dekore v béžovej farbe

Čierna chladnička v interiéri bielej kuchyne

malá chladnička na fasáde kuchyne v tmavej farbe

Biela chladnička v interiéri šedej kuchyne

veľká chladnička v interiéri kuchyne v béžovej farbe

Forge design s chladničkou

Univerzálnosť béžového tónu

Béžová je celkom pokojná, dodáva dizajnu miestnosti ľahkosť, pokoj a pohodlie. Jednotka tejto farby sa ideálne „zmestí“ do kuchyne, vyrobenej vo svetlých farbách. Farby pôsobia na emócie, a tak vám šálka čaju a upokojujúce teplé odtiene kuchyne pomôžu oddýchnuť si po náročnom dni v práci..

Výhodné budú svetlé krémové steny s fasádami o niečo sýtejšej farby, tmavými podlahami a béžovou chladničkou. Vo všeobecnosti táto farba podporuje ostatných a dáva im príjemné akcenty..

malá chladnička v kuchynskej výzdobe vo svetlej farbe

Červená chladnička v kuchynskom prevedení

veľká chladnička v interiéri kuchyne v sivej farbe

Modrá chladnička v kuchynskom prevedení

Hladké prechody tieňovania

Aby ste zdôraznili niektoré prvky, oblasti kuchyne, použite odtieňovú techniku. Dosky a backsplash môžu byť vyrobené v zeleno-béžovom tóne. Tečúca z bledej do intenzívnejšej béžovej farby je ideálna na fasády. Kapucňa a jednotka sú žiaduce v rovnakom béžovom tóne..

Praktickosť béžovej

Béžová farba dokonale upokojuje, nespôsobuje podráždenie a je kombinovaná s mnohými ďalšími. To je dôvod, prečo sú béžové chladničky obľúbené u kupujúcich. Takmer všetky zbierky výrobcov majú jednotky tejto farby. To znamená, že chladničky rôznych značiek, modelov, prevedení a funkčnosti môžu mať požadovanú farbu.

veľká chladnička v kuchynskom prevedení v bielej farbe

Sivá chladnička v kuchynskom prevedení

malá kuchynská chladnička v oceľovej farbe

Ľahká chladnička v kuchynskom prevedení

malá chladnička vo výzdobe kuchyne vo viacfarebnej farbe

Kuchynský dizajn so sivou chladničkou

Tento odtieň tlmí jasné, dobre viditeľné farby: červená, modrá, fialová. Ale zároveň podporuje podobné prírodné, napríklad zelené, hnedé.

Tipy na umiestnenie chladničky v miestnosti

  1. Chladnička by mala byť umiestnená na prístupnom a vhodnom mieste na prípravu jedla. Napríklad v blízkosti rúry alebo drezu.
  2. Vo väčšine bytov, malých kuchýň, aby zariadenie nepreplňovalo veľa miesta, by malo byť zvolené malé zariadenie, aby sa kompaktne zmestilo do miestnosti..
  3. Aby ste ušetrili miesto na jednotke, môžete dať malé domáce spotrebiče: mikrovlnnú rúru alebo mixér.

veľká chladnička na fasáde kuchyne vo viacfarebnej farbe

Šedá chladnička v interiéri kuchyne

malá chladnička v interiéri kuchyne v bielej farbe

Ľahká chladnička v interiéri kuchyne

Ako kombinovať s fasádami?

Ak ste sa už rozhodli pre vzhľad kuchyne a stačí vám chladničku len harmonicky „zapasovať“, potom je dôležité obrátiť vašu pozornosť na fasády. Farba zariadenia môže byť buď zladená s fasádami, alebo naopak, kontrastná. K čiernej sa napríklad hodia napríklad aj čierne, čisto biele, červené alebo modré agregáty. Pre biele fasády – biela alebo béžová chladnička. Pri výbere kontrastných farieb je dôležité dbať na ich kompatibilitu. Zelená napríklad vyzerá dobre s červenou, ale k modrej sa vôbec nehodí..

50 fotografií príkladov chladničky v interiéri kuchyne:

malá chladnička v dekorácii kuchyne v béžovej farebnej fotografii veľká chladnička v interiéri kuchyne vo svetlom farebnom obrázku veľká chladnička v kuchynskom štýle v čiernom farebnom obrázku malá chladnička v dizajne kuchyne na viacfarebnej fotografii malá chladnička na fasáde kuchyne v bielom farebnom obrázku veľká chladnička v štýle kuchyne na svetlej farebnej fotografii veľká chladnička na fasáde kuchyne na sivej fotografii malá chladnička v kuchynskom dekore na obrázku z ocele malá chladnička v interiéri kuchyne na obrázku v tmavej farbe veľká chladnička v kuchynskom prevedení na sivej fotografii veľká chladnička v kuchynskom štýle na obrázku v tmavej farbe malá chladnička v kuchynskom prevedení na svetlej farebnej fotografii malá chladnička na fasáde kuchyne na farebnej fotografii z ocele veľká chladnička v kuchynskej výzdobe v béžovom farebnom obrázku malá chladnička v interiéri kuchyne v bielom farebnom obrázku veľká chladnička v dekorácii kuchyne v jasných farebných fotografiách malá chladnička na fasáde kuchyne vo viacfarebnom farebnom obrázku veľká chladnička v štýle kuchyne na čiernej fotografii veľká chladnička v kuchynskom prevedení na fotografii v tmavej farbe malá chladnička v interiéri kuchyne vo viacfarebnom farebnom obrázku veľká chladnička v štýle kuchyne vo svetlom farebnom obrázku malá chladnička v kuchynskej výzdobe na čiernej fotografii malá chladnička v interiéri kuchyne na farebnom obrázku z ocele veľká chladnička na fasáde kuchyne na bielej fotografii veľká chladnička v kuchynskom prevedení v béžovej farebnej fotografii malá chladnička na fasáde kuchyne v sivom farebnom obrázku malá chladnička v štýle kuchyne na jasnej farebnej fotografii veľká chladnička v kuchynskom prevedení v čiernom farebnom obrázku malá chladnička v dekore kuchyne na fotografii tmavej farby veľká chladnička v interiéri kuchyne na farebnom farebnom obrázku malá chladnička v dekorácii kuchyne v béžovom farebnom obrázku veľká chladnička v interiéri kuchyne v jasných farebných fotografiách veľká chladnička v kuchynskom prevedení vo farebnom obrázku z ocele malá chladnička v štýle kuchyne na bielej farebnej fotografii malá chladnička na fasáde kuchyne na sivej fotografii veľká chladnička na fasáde kuchyne vo svetlom farebnom obrázku veľká chladnička v kuchynskej výzdobe vo svetlom farebnom obrázku malá chladnička v kuchynskom prevedení v béžovej farebnej fotografii veľká chladnička v kuchynskom štýle na obrázku z ocele malá chladnička v interiéri kuchyne na fotografii v tmavej farbe malá chladnička v kuchynskej výzdobe v sivom farebnom obrázku veľká chladnička v interiéri kuchyne na čiernej fotografii malá chladnička v kuchynskom prevedení v jasnom farebnom obrázku veľká chladnička v štýle kuchyne na bielej fotografii veľká chladnička na fasáde kuchyne vo viacfarebnom farebnom obrázku malá chladnička v kuchynskom prevedení na svetlej farebnej fotografii veľká chladnička vo výzdobe kuchyne na viacfarebnej fotografii malá kuchyňa v štýle chladničky v farebnom obrázku z ocele malá chladnička na fasáde kuchyne na čiernej fotografii veľká chladnička v interiéri kuchyne v béžovom farebnom obrázku

Previous Post
Vi dekorerar flaskan senast den 23 februari med egna händer
Next Post
الألوان في المناطق الداخلية لمنزل أو شقة حديثة