15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.bnter.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Biely laminát v interiéri: materiály, fotografie

Biela je klasika. Biela farba v interiéri je už dlho indikátorom bohatstva, pretože každý je zvyknutý na to, že biele povrchy sú príliš ľahko znečistené a vyžadujú si neustálu starostlivosť. To je však pre moderný svet úplne nesprávne: teraz je trh plný nezafarbených povrchov akejkoľvek farby. V súčasnej dobe si bielu podlahu v interiéri môže dovoliť každý..

svetlo biela podlaha v kuchynskom prevedení

Izba s bielou podlahou

svetlá biela podlaha v interiéri chodby

Biela podlaha v interiéri spálne

krásna biela podlaha v štýle bytu

Biela podlaha v interiéri do obývačky

svetlá biela podlaha v chodbovom štýle

Krásna kuchyňa s bielou podlahou

svetlo biela podlaha v dizajne spálne

Biela podlaha v interiéri miestnosti

krásna biela podlaha v interiéri obývačky

Interiér miestnosti s bielou podlahou

S čím je biela kombinovaná?

Samozrejme, ako klasická farba, ktorá ladí s akýmikoľvek inými. Najlepšou voľbou budú kontrastné alebo jasné farby, pretože odtiene budú na bielom pozadí vyzerať hlbšie a bohatšie. Je obvyklé používať mliečne odtiene vo farbe stien, stropov a vodorovných povrchov, ale je lepšie zvoliť nábytok v tmavej farbe: tmavo modrá, fialová, čierna, tmavošedá, tmavozelená, vínová, čokoládové odtiene a tmavé drevo . Ak chcete do interiéru pridať štýl, musíte k nábytku pridať doplnky v bohatom kontrastnom tóne. Tmavá čokoláda alebo čierna, červená, biela sú považované za klasické kombinácie do interiéru. Interiéry vyzerajú krásne v kombinácii modrej, bielej a žltej alebo červenej. Kombinácie bielej, fialovej a ružovej vyzerajú nezvyčajne. Krásny interiér sa ukáže aj pri použití bielej so žltou a tmavozelenou: bude vykonávaný v prírodných farbách, naplní dom harmóniou a pohodlím.

krásna biela podlaha v interiéri chodby

Svetlá biela podlaha v interiéri

svetlá biela podlaha v štýle bytu

Krásny dizajn miestnosti s bielou podlahou

svetlo biela podlaha v dizajne obývačky

Interiér miestnosti s bielou podlahou

krásna biela podlaha v interiéri kuchyne

Biela podlaha v interiéri

svetlá biela podlaha v dizajne spálne

Biela podlaha v interiéri miestnosti

svetlo biela podlaha v chodbovom štýle

Dizajn spálne s bielou podlahou

Materiál na bielu podlahu

Použitie bielej podlahy v interiéri je odvážny krok. Pre tých, ktorí si trúfajú, je tu veľký výber materiálov rôznych cien..

  1. Samonivelačná podlaha je lesklá a matná. Je vysoko pevný, odolný a drahý. Vlastné vytvorenie takejto podlahovej krytiny, takže budete musieť najať špecialistov. Nepochybnou výhodou je, že je takmer nemožné ho poškodiť..
  2. Jednou z možností povlakovania je porcelánová kamenina. Je ľahké ho čistiť, ale má jednu nevýhodu – v zime je veľmi chladno. Ak nerobíte „teplú podlahu“, na vrch by ste mali dať koberce. Porcelánová kameninová podlaha je zároveň ideálnou podlahovou krytinou pre domáce zvieratá: vlna a stopy sa z nej ľahko odstraňujú, zatiaľ čo zvieratá jej nemôžu ublížiť.
  3. Bežnou možnosťou lacných podláh je laminát. Vďaka modernej technológii si môžete objednať kresbu pod prírodné drevo a mať lacnú, ale krásnu bielu podlahu..
  4. Naj rozpočtovejšou a najjednoduchšou možnosťou by bolo linoleum. Aby to vyzeralo krásne a elegantne, môžete si vybrať možnosti, ktoré napodobňujú samonivelačnú podlahu. Okraje linolea je lepšie skryť pod soklové lišty, aby zodpovedali náteru, aby sa priestor v miestnosti ešte viac rozšíril..
  5. Korkové a drevené biele podlahy sa používajú menej často ako ostatné kvôli nákladom a potrebe starostlivej údržby. Takéto podlahy sú najteplejšie a najšetrnejšie k životnému prostrediu. Vďaka svojej štruktúre majú užitočnú vlastnosť: ak nie je možné často vykonávať čistenie, prach na nich je prakticky neviditeľný. Drevené a korkové podlahy budú skvelým riešením do detskej izby, pretože je dôležité, aby deťom nebola zima na nohy a neochoreli..

krásna biela podlaha v dizajne obývačky

Biela podlaha v interiéri kuchyne

svetlá biela podlaha v interiéri kuchyne

Interiér miestnosti s bielou podlahou

svetlo biela podlaha v štýle spálne

Biela podlaha v dizajne miestnosti

krásna biela podlaha v bytovom dizajne

Biela podlaha v interiéri spálne

svetlo biela podlaha vo vnútri chodby

Dizajn miestnosti s bielou podlahou

svetlá biela podlaha v štýle chodby

Veľký dizajn miestnosti s bielou podlahou

Tajomstvo bielej podlahy

Biela podlaha v interiéri rozširuje priestor. Ak vo svojej kuchyni použijete bielu drevenú podlahu, stane sa nielen dôležitou súčasťou interiéru, ale vytvorí aj pocit čistoty. Je ľahké ho sledovať: stačí ho utrieť vlhkou handričkou.

Dobrým riešením je aj výber laminátu do celého bytu. Pokiaľ ide o jeho vlastnosti, je takmer taký dobrý ako drevo, pričom si môžete vybrať zaujímavé dizajnové riešenia. Napríklad pre obývaciu izbu môžete použiť biely lesklý laminát: rozšíri priestor, zatiaľ čo v dôsledku odrazu predmetov budú svetelné stropy pôsobiť vyššie, než v skutočnosti sú, a vo všeobecnosti bude miestnosť vizuálne jasnejšia . Možnosti matnej podlahy sú pre kuchyňu vhodnejšie: kvapky tuku a škvrny sú na nich menej viditeľné. Pre snehobielu kuchyňu bude matný laminát skvelým doplnkom interiéru..

krásna biela podlaha v interiéri bytu

Krásna biela podlaha v interiéri

svetlá biela podlaha v interiéri obývačky

Veľká svetlá izba s bielou podlahou

krásna biela podlaha v dizajne chodby

Biela podlaha v interiéri

svetlá biela podlaha v kuchynskom prevedení

Kúpeľňa s bielou podlahou

svetlo biela podlaha v štýle obývačky

Biela podlaha v interiéri miestnosti

krásna biela podlaha v interiéri spálne

Biely dizajn podlahy

svetlo biela podlaha v dizajne chodby

Biela podlaha v interiéri

Ak chcete vo svojej kúpeľni vytvoriť jedinečný, originálny dizajn, vyskúšajte lesklé porcelánové kameninové podlahy. Vaša biela podlaha bude odolná, spoľahlivá a zároveň rozšíri a prehĺbi priestor. Bude to výnosné riešenie, pretože bude perfektne kombinované s vodovodnými armatúrami akejkoľvek farby. Pokiaľ ide o originalitu dizajnu, môžete hrať naopak, čo prekvapí každého, koho poznáte.

50 fotografií príkladov bieleho laminátu v interiéri:

svetlo biela podlaha na obrázku v štýle spálne jasne biela podlaha v interiéri kuchyne fotografie krásna biela podlaha v dizajne fotografie chodby svetlo biela podlaha v dizajne obrázku obývačky svetlá biela podlaha v štýle obrázku z chodby krásna biela podlaha v interiéri foto bytu svetlo biela podlaha v obrázku dizajnu bytu svetlá biela podlaha vo vnútri fotografie chodby krásna biela podlaha na fotografii v štýle kuchyne krásna biela podlaha v štýle obrázku z chodby svetlá biela podlaha v dizajne fotky spálne svetlo biela podlaha v interiéri obývačky obrázok svetlá biela podlaha v dizajne fotografie z obývačky krásna biela podlaha v štýle obrázku bytu svetlo biela podlaha v interiéri fotografie spálne svetlo biela podlaha v obrázku dizajnu kuchyne svetlo biela podlaha v štýle chodbovej fotografie svetlá biela podlaha v dizajne obrázku bytu krásna biela podlaha v interiéri kuchynského obrázku svetlá biela podlaha v interiéri fotografie z obývačky svetlo biela podlaha v interiéri fotografie z obývačky krásna biela podlaha na obrázku dizajnu spálne svetlá biela podlaha v štýle chodbovej fotografie svetlá biela podlaha v interiéri kuchynského obrázku svetlo biela podlaha v dizajne fotografie bytu krásny obrázok v štýle chodby v bielej podlahe svetlo biela podlaha v dizajne obrazu chodby krásna biela podlaha v interiéri fotografie z obývačky svetlá biela podlaha v štýle fotografie z bytu krásna biela podlaha v dizajne obrazu chodby svetlo biela podlaha v štýle fotky spálne svetlá biela podlaha na obrázku v štýle spálne svetlo biely obrázok v štýle chodby svetlá biela podlaha v obrázku dizajnu kuchyne krásna biela podlaha v interiéri chodby foto krásna biela podlaha v obrázku v štýle kuchyne svetlo biela podlaha v interiéri obrazu na chodbe jasne biela podlaha v dizajne fotografie chodby obrázok obývačky v svetlo bielej farbe svetlo biela podlaha v dizajnovom obrázku spálne krásna biela podlaha v štýle chodbovej fotky svetlá biela podlaha vo vnútri obrazu chodby svetlá biela podlaha v dizajne fotografie bytu svetlo biela podlaha v obrázku v štýle kuchyne krásna biela podlaha v obrázku dizajnu kuchyne svetlo biela podlaha v dizajne chodbovej fotografie svetlá biela podlaha v štýle obrázku bytu krásna biela podlaha v interiéri fotografie spálne svetlo biela podlaha v štýle obrázku bytu svetlo biela podlaha na fotografii dizajnu kuchyne

Previous Post
DIY -rumsinredning: idéer, foton
Next Post
تصميم الغرفة: ما الذي تبحث عنه