15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.bnter.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Vlastnosti a pravidlá dizajnu pre štúdiový apartmán s rozlohou 33 m2

Malý byt nie je takpovediac veta. Na obytnej ploche 33 metrov štvorcových. m. môžete vybaviť krásny a pohodlný dizajn. Napriek svojim rozmerom môžete v takej miestnosti kombinovať všetky zóny nevyhnutné pre život a vytvoriť neobvyklý interiér. Hlavnou vecou je správne naplánovať všetko a dodržiavať pravidlá pre usporiadanie malých bytov. A ukážeme vám niekoľko trikov.

dizajn garsónky 33 m2

Prírodné materiály – drevo, dlaždice, textil.

dizajn garsónky 33 m2

Prírodné farby dreva dokonale ladia s bielymi povrchmi stien, stropov a skladovacích systémov.

dizajn garsónky 33 m2

Kontrast textúr – studený lesk fasád a zástery a teplá drsnosť drevených častí – vytvára pocit čistoty a pohodlia..

dizajn garsónky 33 m2

pohodlná široká posteľ bola oddelená od pohovky v obývacej časti sklom – vo dne poskytne osvetlenie a uzavretá opona poskytne v noci pocit bezpečia.

dizajn garsónky 33 m2

Pri vytváraní dizajnu pre jednoizbový byt s rozlohou 33 metrov štvorcových. m. sa musia uchýliť k netriviálnym riešeniam.

Výzdoba interiéru: všetko je naplánované

Ak chcete získať dizajn snov, musíte si všetko dôkladne naplánovať a vytvoriť dizajnový projekt. Na začiatok vytvoríme plán, v ktorom uvedieme fázy práce, ciele a rozpočet podujatia. Potom sa rozhodneme pre štýl a vypracujeme návrh projektu. S tým pomôže skúsený majster. Začať však môžete sami. Začnime!

dizajn štúdiového bytu 33 m2 so sklenenou spálňou

Priestor spojilo zbúranie priečok. Preto bolo možné vytvoriť pocit veľkého objemu..

dizajn štúdiového bytu 33 m2 so sklenenou spálňou

Aby bolo miesto na spanie útulné, musí byť oddelené od zvyšku miestnosti..

dizajn štúdiového bytu 33 m2 so sklenenou spálňou

Aby svetlo nerušilo zvyšok, môžu byť zatvorené zatemňovacími závesmi..

Etapa práce Cieľ Výsledok
Úvodné Zoznámte sa s plánom priestorov, umiestnením komunikácií a stavom obytného priestoru Boli prijaté úplné informácie o ďalších opatreniach
Prípravný Vyberte si dizajn, zakúpte potrebné materiály Bol vybraný štýl, farby, materiály na dekoráciu; kúpil všetky potrebné diely
Vypracovanie projekčného projektu S pomocou skúseného majstra zostavte návrh projektu Projekt bol vyvinutý s prihliadnutím na chuťové preferencie, výšky stien, rozmery miestnosti a dostupný rozpočet
Výzdoba bytu Vyrobte si kompletné vybavenie miestnosti Zónovanie bytu, všetky dokončovacie práce, nainštalovaný nábytok
Finálny Dokončite dizajn pridaním konečných úprav Boli predstavené všetky malé detaily a dekoratívne prvky; priestory boli vyčistené

Takto by mal plán práce vyzerať zhruba pre budúci dizajn jednoizbového bytu s rozlohou 33 metrov štvorcových. Niektoré zmeny je možné vykonať. Schéma práce však zostáva nezmenená..

Niekoľko trikov, ako zväčšiť priestor

Hlavným problémom pri zariaďovaní interiéru malých bytov je boj o priestor. Našou úlohou je vytvoriť krásny a moderný dizajn, pričom nezabúdame na funkčnosť a pohodlie. V otázke boja o voľné miesto dávajte pozor na triky, ktoré vám pomôžu naplno využiť každý meter štvorcový a krásne ho zariadiť.

štúdiový design 33 m2 so spálňou vo výklenku

Studená škála farieb pomáha vizuálne zväčšiť priestor, takže šedá sa stala hlavnou v interiéri..

štúdiový design 33 m2 so spálňou vo výklenku

Hlavnú farbu dopĺňa tyrkysová s pridaním sivých tónov a čierna farba sa stala prízvukom a pomáha zvýrazniť jednotlivé objekty..

štúdiový design 33 m2 so spálňou vo výklenku

Interiér je grafický a prehľadný, má svoj vlastný charakter a lakonickú expresivitu..

Nábytok

Pre jednoizbový byt musíte zvoliť multifunkčný nábytok. Poschodová posteľ by bola teda vynikajúcou možnosťou. V prvom poschodí tohto systému je pracovný priestor a v druhom je miesto na spanie. Je vybavená šatníkovou skriňou a ďalšími zásuvkami na bielizeň. Toto je najziskovejšia úspora miesta. Jedinou nevýhodou sú vysoké náklady na štruktúru.

poschodová posteľ v štúdiovom apartmáne 33 m2

Inštaláciou podkrovnej postele môžete dosiahnuť výrazné úspory v obytnom priestore a urobiť interiér zaujímavejším..

poschodová posteľ v štúdiovom apartmáne 33 m2

Toto riešenie je vhodné najmä do miestností s vysokými stropmi..

poschodová posteľ v štúdiovom apartmáne 33 m2

Dizajnérom sa podarilo vybaviť malý obývací priestor umiestnením vedľa kuchynského kúta..

poschodová posteľ v štúdiovom apartmáne 33 m2

Za prepážkou je skrytá nielen posteľ na spanie, ale aj pohodlný dizajn, ktorý nahrádza nočný stolík.

Ak vám podkrovná posteľ nie je vhodná, prejdite na jednoduchšie možnosti. Rozkladacia sedačka je najjednoduchší a najbežnejší typ. Spravidla majú ďalší box na skladovanie bielizne, ktorý tiež hrá dôležitú úlohu. V obchodoch je veľký výber týchto produktov pre každý vkus, takže táto možnosť je vhodná pre každého..

Ak inštalujete posteľ do miestnosti, vyberte si modely s policami, zásuvkami alebo prídavným boxom na uloženie bielizne.

Je lepšie pripevniť televízor na stenu oproti posteli, aby ste nepreplnili miestnosť zbytočným nábytkom.

dizajn garsónky 33 m2

Zóny, ktoré potrebujú denné svetlo, sa nachádzajú v blízkosti okien: obývačka a kuchyňa.

Priestor bytu je vybavený veľkým počtom úložných priestorov, všetky sú odstránené z očí a nerušia vnímanie interiéru..

dizajn garsónky 33 m2

Obytná časť bytu je rozdelená na dve zóny rôzneho účelu: tá určená na spanie sa nachádza v blízkosti okenného priestoru.

dizajn garsónky 33 m2

Kuchynská súprava bola umiestnená v rade pozdĺž steny susediacej s protiľahlými oknami a jedálenská skupina bola umiestnená v strede. 

Farba a štýl

Nie všetky štýly sú vhodné do interiéru jednoizbových bytov. Je lepšie uprednostniť minimalizmus a súvisiace oblasti. Dodržiavaním ich zákonov budete môcť pri vytváraní moderného a sofistikovaného dizajnu ušetriť čo najviac miesta..

Na aranžovanie použite jednoduché materiály. Strop je možné prelepiť tapetami, vymaľovať, pokryť drevom a vybieliť. Nepoužívajte viacúrovňové sadrokartónové konštrukcie, zaplní miesto. Steny sú tiež najlepšie natreté alebo pokryté obyčajnými materiálmi..

garsónka 33 m2

Jednoizbový byt 33 m2 m. účinkovali v škandinávskom štýle.

garsónka 33 m2

Pretože je kryt veľmi malý, povrchová úprava by mala byť ľahká.

Kľúčovým bodom celého projektu je ergonómia.

Pokiaľ ide o farbu: základom by mali byť výlučne svetlé farby. Biela, béžová, mliečna, modrá svetlo ružová sú ideálne na pokrytie stien. Budú vynikajúcim pozadím na zvýraznenie tmavých kontrastných detailov a zároveň vizuálne zväčšia oblasť..

Používajte lesklé povrchy. Stretch strop, mramorové dosky, zrkadlové povrchy nábytku, lesklé tapety na stenách – to všetko pomôže urobiť miestnosť priestrannou, svetlou a voľnou.

dizajn garsónky 33 m2

Malá moderná mäkká pohovka s ľahkým skladacím systémom bola umiestnená v špeciálnom výklenku.

dizajn garsónky 33 m2

Samostatné miesto bolo vyčlenené aj pre jedálenský kút, ktorého každý centimeter bol vyrobený čo najfunkčnejšie..

dizajn garsónky 33 m2

Zo spálne bola vytvorená samostatná izba, ktorá umožňuje skryť sa pred okolitým hlukom a oddýchnuť si od zhonu..

Tu sú základné zákony, na ktoré sa treba opierať pri zariaďovaní jednoizbového štúdiového bytu s rozlohou 33 m². m. Pamätajte si, že hlavnou vecou je spojiť krásu a pohodlie!

VIDEO: Návrh garsónky 33 m2.

50 nápadov na dizajn štúdiového bytu s rozlohou 33 m². m.

návrh bytu 33 m2 návrh bytu 33 m2 foto návrh bytu 33 m2 nápady na fotografiu návrh bytu 33 m2 foto interiér návrh bytu 33 m2 foto interiéru návrh bytu 33 m2 foto dekorácia návrh bytu 33 m2 dizajnová fotografia návrh bytu 33 m2 rozloženie fotografií návrh bytu 33 m2 dispozičná fotografia návrh bytu 33 m2 foto projekt návrh bytu 33 m2 projektová fotografia návrh bytu 33 m2 nápady návrh bytu 33 m2 nápady foto návrh bytu 33 m2 nápady interiéru návrh bytu 33 m2 nápady interiéru návrh bytu 33 m2 nápady na dizajn návrh bytu 33 m2 nápady na dizajn návrh bytu 33 m2 nápady dispozícia návrh bytu 33 m2 nápady na plánovanie návrh bytu 33 m2 nápady projekt návrh bytu 33 m2 nápady projektu návrh bytu 33 m2 interiér návrh bytu 33 m2 foto interiéru návrh bytu 33 m2 nápady interiéru návrh bytu 33 m2 dekorácia návrh bytu 33 m2 dekoračná fotografia návrh bytu 33 m2 nápady na dekoráciu dispozícia bytu 33 m2 dispozícia návrh bytu 33 m2 dispozičná fotografia návrh bytu 33 m2 nápady na rozloženie návrh bytu 33 m2 projekt návrh bytu 33 m2 projektová fotografia návrh bytu 33 m2 nápady projektu návrh bytu 33 m2 kúpeľňa priestorný dizajn bytu 33 m2 moderný dizajn bytu 33 m2 štýlový dizajn bytu 33 m2 svetlý bytový design 33 m2 dizajn garsónky 33 m2 dizajn garsónky 33 m2 dizajn garsónky 33 m2 dizajn štúdiového interiéru interiéru 33 m2 dizajn štúdiového bytu 33 m2 nápady na fotografiu návrh štúdiového bytu 33 m2, interiérová fotografia dizajn štúdiového bytu 33 m2 foto interiér návrh garsónky 33 m2 foto návrh štúdiového bytu 33 m2, interiérová fotografia dizajn štúdiového bytu 33 m2 nápady dizajn garsónky 33 m2 návrh štúdiového interiéru interiéru 33 m2

Previous Post
Gör-det-själv läderdekor för flaskor
Next Post
إعادة تطوير واختيار التصميم الداخلي في منطقة “ستالينكا” البالغة 50 مترًا مربعًا. م.